Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aki több mint 100 kg-mal vagy...

Aki több mint 100 kg-mal vagy még nagyobb súllyal dolgozik, azoknak hogy bírja annyira az ízületük?

Figyelt kérdés
Például aki fekve dolgozik ennyivel,valakinek nem fáj a válla? Nekem sokkal kisebb súlynál előjönnek problémák.
2016. dec. 15. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem dolgozok annyival,csak egy kérdés:a lapockákat összehúzod,amikor nyomsz?Mert valaki nem csinálja ezt és a válla előremegy.Vagy ne engedd be annyira,mert az izmot kell nyújtsd nem a válladat,a melledtől álljon meg egy kicsivel.
2016. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem annyival kezdtük, és nem hajtott a tatár, hogy elérjük, egyszerűen betartottuk a fokozatosság elvét és a fejlődés volt a célunk, nem a farokméregetés, hogy ki nyom ki többet.
2016. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen,valamikor előremegy a vállam,lehet emiatt is fájt sokszor a vállam,meg nem mindent csináltam szabályosan,a lapockákra még úgy nem figyeltem,inkább a könyökömet tartom hátrébb,hogy ne essen be,mert az is hiba volt nálam.
2016. dec. 15. 21:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Rutin, megfelelő bemelegítés, jó technika, aki bír sokkal nyomni az se nyomkod állandóan nonstop csak nagy súlyokkal.
2016. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Szergej55 ***** válasza:
Megfelelően mobilis a vállam, erőemelő stílusban nyomok, tehát nem a nyakam elé engedem le a súlyt kinyírva a vállamat és nem 2 hónap alatt jutottam el idáig sem.
2016. dec. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szergej,hogy értve nyakad elé? Mellről nyomás?
2016. dec. 15. 21:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem arról beszél. Azokról az idiótákról beszél, akik nem tudnak fekve nyomni és kb. a nyakuk magasságába engedik a súlyt.
2016. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=BYKScL2sgCs&t=571s


Alannak rengeteg videója van, mellről nyomás,guggolás,felhúzás,fekvenyomás,mobilitás,etc.

tessék szépen tanulni:)

2016. dec. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
csak véletlen, volt 9 percnél a videó :')sry
2016. dec. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A fene tudja. 78 kilósan ha 125-130 kilót nyomok, utána már szoktam érezni rendesen, hogy nem tesz jót neki. Én ezt bőven betudom annak, hogy ez már nálam erősen a teljesítőképességem határa és egyszerűen ennyit bírok strukturálisan.


De ez jó ha havonta vagy két havonta egyszer megtörténik, egyébként simán nem megyek fel ekkora súlyra és kész. Mi értelme van annak, ha nagyot nyomok és utána meg lerokkanok?

Mondjuk én kis súlynál, sőt még a rúdnál is odafigyelek a technikára, ez nem játék.


Más gyakorlatokban is ugyanígy, már a bemelegítés alatt odafigyelek. De például már több éve edzek és tegnap mutatták meg, hogyha másként guggolok, akkor szinte nem is fáj a derekam, rossz volt a technikám.

2016. dec. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!