Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondisok, testépítők! Ti...

Kondisok, testépítők! Ti szoktátok bámulni és kinevetni aki kicsit bénább?

Figyelt kérdés
Nos, hát rettentő sovány vagyok, nyáron elkezdtem kondis edzésre járni személyi edzővel. Igaz kezdetben kínosan éreztem magam de aztán jobb lett és haladtam is. Egy idő után meg jöttek közbe a sulis dolgok, és egyre inkább hanyagoltam mert mindig le kellett mondanom. Így megpróbáltam egyedül lemenni, ami egy pár alkalom erejéig sikerült is, de aztán feladtam. Kis vékony hangú srác vagyok, állandóan szégyelltem magam a többi ember előtt, hogy talán bámulnak vagy nem is tudom. És úgy érzem, 21 éves leszek és nagyon változtatnom kéne, de annyi gép nincs a terembe meg hely, hogy "elbújjak" meg azért annyira sokan sincsenek, hogy elvesszek a sok ember között. Ti ezt hogyan küzditek le, illetve ti is bámuljátok a gyengébbeket?

2016. dec. 18. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel, elhiheted. Én is kellemetlenül éreztem magam eleinte, aztán hozzászoktam az emberek társaságához :)
2016. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, menj nyugodtan.
2016. dec. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt se bámulom vagy nevetem ki aki megérdemelné mert szándékosan játsza az agyát, meg primitívkedik. Tehát egy kezdőt csak azért mert vékony, vagy még nem annyira ügyes pláne eszembe sem jutna. De ez a legtöbb teremben amúgy se divat senkinél. Ez inkább egy benned lévő gátlás amit le kell küzdened, mert butaság. Alázattal sportolni sosem szégyen!
2016. dec. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én magamban mindig elismerem, hogy ő legalább elkezdte megváltoztatni az életét ahelyett, hogy otthon üldögélne. :D
2016. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En is 50 kilo voltam amikor elkezdtem. Nehez az elejen az biztos, de le kell kuzdened a "felelmeidet" es kitartonak lenni. A teremben altalaban mindenki magaval van elfoglalva. Hidd el nem teged neznek, sot nagyon sok jofej ember van akik segitenek is! Ha neked az ad biztonsagot akkor meg par honapig kerj segitseget egy szemelyi edzotol. Aztan menni fog egyedul is. Vagy esetleg menj egy barattal.
2016. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
@ma 20:40 igen ezért választottam az edzőt, csak utána már így sok dolgom volt és nem akartam menni, lemondogattam és magamtól próbáltam de nem ment...
2016. dec. 18. 20:44
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Erre egy dolgot tudok irni, mindenkinek arra van ideje amire szeretne. Be kell iktatnod legalabb 3-4 edzest egy heten. Ez legyen a heti rutinodban. Gondolom azert sem "volt ra idod" mert mar kedved sem volt hozza. Az edzo nem fog visszautasitani (neki is kell a penz). Hidd el ha kitartoan csinalod 2-3 honapig. Latni fogod magadon az eredmenyt, megjon hozza a kedved is es nagyobb lesz az onbizalmad. Csak ne add fel!!
2016. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én ezzel tisztában vagyok, csak az önbizalom nem volt meg.
2016. dec. 18. 20:59
 9/9 Szergej55 ***** válasza:
Semmi okom nincs rá, hogy megtegyem.
2016. dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!