Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért látja sok átlag ember...

Miért látja sok átlag ember (Nem edző ember) undorítónak az izmos testet?

Figyelt kérdés

Kissé szánalmas számomra, hogy vannak, akik undorítónak tartanak egy 40+-os, viszonylag zsírmentes kart. A kockahas az mindenkinél menő, az nagyon izmos és sexy, ha 60 kilós emberről beszélünk, akkor is.

Miért tartanak sokan undrítónak egy genetikai maxos izmos testet? Miért menő a soványság? Nem tudom ezt feldolgozni sajnos.


2016. dec. 20. 21:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Mert manapság sajnos magasnak és vékonynak lenni divat
2016. dec. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok. Valaki a kövér nőket szereti, valaki az izmosakat, de egyik tábor sem érti a másikat. Ez már csak ilyen.
2016. dec. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem a nőkről van szó, inkább a fiúkról, férfiakról. Csupa vékony vagy elhízott mindenki és rengetegen undorodnak az izmosaktól. Miért? Szánalmas.
2016. dec. 20. 21:58
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
Pontosítsuk a dolgot. Kétféle izmos test létezik: egy természetes emberi fizikai tevékenység (munka) során kialakult test és egy mesterségesen, célzott, esetleg gépi edzéssel kialakított, az izomzat kiemelésének céljából, ahol mindezen tevékenység során értékteremtés nem történik (tehát öncélú). Ez utóbbi izmos test többnyire öncélú mutogatásra szolgál, és ez nem tetszik sokaknak, mert az értelmet hiányolja belőle.
2016. dec. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Munkától nem lesz senki sem izmos
2016. dec. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Magyarul szerinted, aki kondizik, az azért kondizik, hogy mutogathassa magát? Értjük. Már csak azt nem, hogy mit keresel a testépítés kategóriában.

Arra ugye nem gondoltál, hogy valaki a sport és az egészség miatt edz? Valaki erős szeretne lenni, valaki pedig izmosabb. Ez csak az olyanok agyszüleménye, akik önmaguk belső vágyait vetitik ki, hogy, ha izmosak lennének, akkor mutogathatnák magukat. Sajnos nem így van. Ne magadból indulj ki.

2016. dec. 20. 22:05
 7/16 A kérdező kommentje:
Na, ez meg a másik, hogy munkától nem leszel izmos, se olyan erős, mint súlyzóktól.
2016. dec. 20. 22:07
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem leszel erős a munkától? Kérj egy sallert egy favágótól.
2016. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt mondtam, hogy olyan erős, mint a súlyoktól. Egy favágó nem fog beleguggolni 180ba.
2016. dec. 20. 22:12
 10/16 anonim ***** válasza:

Én ezt még soha nem tapasztaltam. Egészségesen alacsony tzs-kal rendelkező natural gyúrósként szerintem nincs olyan, aki undorítónak tartana.


Az emberek az ilyen beles gyúrósokat tartják undorítónak meg a cuccal elérhető méretűeket.

2016. dec. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!