Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez mitől lehet? (tömegváltozás)

Ez mitől lehet? (tömegváltozás)

Figyelt kérdés

Ma mértem magam reggel, 79,4 kg vagyok elvileg. Két héttel ezelőtt 78,4-et mértem, azelőtt két héttel meg 78,1-et. A négy hét alatt végig 3600-3800 kcal között mozogtam, és mindvégig edzettem rendszeresen (heti3-4). Hogy lehet, hogy ugyanannyi kalória mellett az első két hét alatt 30 dkg, a második két hét alatt meg 1 kiló jött rám?


(Amit tippelnék, bár nem biztos, hogy köze van hozzá, hogy az első részben minőségi zsírok tették ki a zsírbevitel 75-80%-át, telített csak járulékosan jött be, a második két hétben viszont telített jött be kb. 50-60%-ban)



2016. dec. 24. 10:21
 1/4 A kérdező kommentje:
A makrók aránya mindig ugyanaz volt fixen.
2016. dec. 24. 10:25
 2/4 anonim ***** válasza:
lemozogtad,stressz,pihenés volt/nem volt, akármi
2016. dec. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pisi kaki változtat ennyit a tömegen naponta... egyáltalán semmi nem olvasható ki ezekből az adatokból csak annyi, hogy 78-79kg vagy és pont.
2016. dec. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek annyira apro valtozasok, hogy ha kb iszol egy liter vizet, mar utana mast mutat a merleg. Gyakorlatilag nem valtozott a sulyod. Magadon latsz valtozast? Mivel az izom nehezebb mint a zsir, lehet, hogy izmosodtal, viszont zsir is ment le rolad... inkabb a tukornek higyj mint a merlegnek.
2016. dec. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!