Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék elkezdeni izmosodni,...

Szeretnék elkezdeni izmosodni, viszont nincs miből, mert elég vékony vagyok?

Figyelt kérdés
Kb 160 cm és 50 kg súlyú lány vagyok. Viszont a lábaim vékonyak, a fenekem pedig lapos. Kiderült, hogy olyan mértékű gerincferdülésem van, hogy a guggolással és társaival csak ártok neki. Januárban szeretnék elmenni egy csontkovácshoz, aki elméletileg helyre tudja hozni, utána intenzíven szeretnék konditerembe járni. Elkezdtem utána olvasgatni az izmosodásnak, különböző edzésterveknek. De ti mit gondoltok, kell tömegnövelő étrendet kialakítanom? És ha igen, akkor már most kezdjem el? Minden tanácsot szívesen elolvasok, mert tényleg nagyon kezdő vagyok.
2016. dec. 26. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Guggolás helyett használj lábtoló gépet. Válassz olyan gyakorlatokat, amik nem terhelik a gerincet, és akkor nem lesz baj. Amíg nem edzel, addig nincs értelme a tömegnövelő étrendnek, mert leginkább zsírosodni fogsz tőle.
2016. dec. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :)
2016. dec. 26. 18:09
 3/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
Amíg nem edzel addig tényleg felesleges. Ha elkezded az edzést még akkor is inkább a testkompozíció változtatást ajánlanám.
2016. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elkezdtem olvasni a Sárga kapszula című könyvet, pont ennél a résznél tartok. De majd utána nézek még jobban, köszönöm!
2016. dec. 26. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!