Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miket kéne ennem ha a zsírréte...

Miket kéne ennem ha a zsírrétegeket akarom csökkenteni?

Figyelt kérdés
14/F kondiztam eddig felevet, es osszevissza ettem melle, ezaltal szedtem fol izmokat ugyan, de nem ivelodnek ki szepen. Szeretnek szalkasitani, de meg noni is szeretnek, szoval nem csokkentenem azt hogy mennyit eszek egy nap, max azt hogy mit. Miket lenne erdemes ennem, mennyi ideig?

2016. dec. 27. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
REngeteg csirkemell, fehérje tápkieg, saláta és egy kis rizs
2016. dec. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a kalóriamennyiséget nem csökkented s a mozgás nem növeled, nem fogsz fogyni. A kalóriadeficit szükséges.


Nincs előírva, mit egyél. Hopzd össze a neked megfelelő makrókat s vidd be a szükséges tápanyagokat. Hogy miből, az választás kérdése. Egyetlen ételcsoport sincs, ami kötelező lenne, bár zöldség nélkül már igen extrém étrendre lenne szükség. De pl. a hús nem kell. Fehérje kell, ami előnyös, ha komplett állati, s azon belül is vannak jobbak és kevésbé jók...

Állati fehérje, zöldség, energiabevitelnek gabona vagy ami tetszik (van, aki zsírt használ erre a célra), ez elég tipikus s egyszerű út.

Nem ajánlok drasztikus váltást, a jelenlegi étrendedet tett jobbá, tisztábbá s ahogy már írtam, csökkentsd a kalóriabevitelt vagy mozogj többet.

2016. dec. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14 évesen ne akarj szálkásítani. Egyél megfelelő minőségű kajákat és nőni és még szálkásodni is fogsz ilyen korban. Méregetni azért nem árt, hogy tudd azért hogy elegendő/nem túl sokat eszel.
2016. dec. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szepen koszonom!! Mindenkepp szeretnek szalkasitani mert sajnos genek miatt nagyon nagy zsirretegem van nehany testreszemen, pl kar, es picit jo lenne leadni. Most ne gondoljatok engem kovernek, mert pont az ellentete vagyok, de a karomon valamiert extra sok zsir van. Amugy 180cm/70kg
2016. dec. 27. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:
180 centi vagy és 70 kiló. Én is ekkora vagyok és igen ropi. Bár nincs 2 egyforma ember.
2016. dec. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azigen. En meg azert izmosabb vagyok az atlagnal
2016. dec. 28. 12:45
 7/7 anonim ***** válasza:
A helyenkénti zsírrétegnek valami krónikus mérgezés szokott az oka lenni. Valamelyik tápanyag nem szívódik rendesen, s ezért félig emésztett molekulák szívódnak át a bélfalon, bele a véráramba. A megnövekedett méreganyaggal a máj nem tud mit kezdeni, ezért zsírba ágyazva félrerakja olyan időkre, amikor jobban ráér. A jelek szerint ez az idő még nem érkezett el. Javítsd az emésztésedet. Felejtsd el a csirkemellet, és felejtsd el a növényi olajokat. Állati zsírt vigyél be, hogy kinyíljon végre a Vater Papilla, amit a növényi olajok bezártak. Az immunrendszered is javulni fog, sőt a hangulatod is lényegesen jobb lesz. Nem beszélve arról, hogy eltűnnek a zsírpárnák.
2016. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!