Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemesebb volna csökkenteni...

Érdemesebb volna csökkenteni a lábedzéseimet?

Figyelt kérdés
Az van hogy a lábam nagyon gyorsan fejlődik, a rendes edzésterv szerint haladok, de a lábas edzéseket nagyon nagy súlyokkal is gond nélkül végre tudom hajtani, és elég erős lábaim is vannak, a vádlim annyira nem jó, de a combom iszonyatosan izmos a felsőtestemhez képest főleg, valószínüleg genetikailag jobban fejlődik, érdemesebb volna csökkenteni a lábedzéseket és amennyire csak tudom durvitani a többi testrészre való edzéseket? vagy csak simán edzek jobban minden másra? nem lehetséges hogy "elbazálja" a lábam mindenemtől a tápanyagokat? :D
2016. ápr. 26. 13:23
 1/7 A kérdező kommentje:
* "elzabálja"
2016. ápr. 26. 13:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha rendesen edzed a labad (magyaran guggolsz rendesen) akkor nem csak a labad fog erosodni hanem az egesz torzsed ez pedig jo hatassal lesz a tobbi izomcsoportra szoval csak igy tovabb.
2016. ápr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mutasd már meg ezt az iszonyatosan durva combot légyszíves meg meséld már el mennyivel guggolsz.
2016. ápr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyira fejlődik, inkább örülnél neki, a legfontosabb izom.
2016. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
örülök neki de felsőtest lemarad :(
2016. ápr. 26. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok a combodra, tegyél ki képet.
2016. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sosincs visszavetel.
2016. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!