Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti karácsonykor is tisztán...

Ti karácsonykor is tisztán ettetek vagy azért eleresztettétek magatokat az ünnepek alatt?

Figyelt kérdés
Én nem voltam túl szigorú magamhoz, ettem sütiket, de mértékkel. Nálunk szerencsére karácsonykor is egészséges ételek vannak terítéken, lazac, grillcsirke, ilyesmik. :) Na és ti miket ettetek? :)

2016. dec. 29. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindent, amit megkívántam. Nem fogtam vissza magam.
2016. dec. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jól tetted, egészségedre! :)
2016. dec. 29. 11:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenből ettem, ami volt. Viszont nem ettem többet, mint egyébként szoktam. Csak süti volt minden nap, ami egyébként nem szokott lenni. De abból sem zabáltam. Egy-egy szelettől meg nem lesz semmi bajom sem.
2016. dec. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindent ami előttem volt,be is rúgtam 25.-én, híztam egy kg-ot 3 nap alatt de nem érdekel, ennyit igazán megengedhetek, főleg hogy hobbi "testépítő" vagyok.
2016. dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is pont egy kilót híztam. Belefér :D
2016. dec. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Voltak terveim, amik borultak (még a saját készítésű süti és szaloncukor sem volt szénhidrátszegény, igaz, alig ettem belőlük), de azért vigyáztam, nem akartam cukormérgezést kapni, az nem kellemes.

Csak szenteste nem ettem itthon, az az egyetlen étkezés belefért (illetve másnap a bejgli, 2 nagy rudat kaptunk, de a párom intézte a nagyját, sőt, a macska is odavolt érte). A szénhidrátbevitelem fő részét némi süti és egy kis finom házi meggyes itóka adta, plusz a franciasaláta. A rizst is erősen kerültem, felesleges szénhidrátbomba számomra. Rántott hús és sajt volt, mint mindig, annyi belefér.

A rendes étkezésem sokkal jobb, de néha nem árt egy kis változatosság s anyóst sem kell sokkolni azzal, hogy csak saját ételt eszem nála szentestén... Túl jó fej, jól is főz, nekem pedig belefér néha ennyi.

2016. dec. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
minden amit értem azt megettem.. :D
2016. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy mindenki jót evett és jól érezte magát és nem a makrókon parázott karácsonykor. :) Ennyi mindenkinek bele kell, hogy férjen, aki nem versenyre készülő, hivatásos testépítő. :)
2016. dec. 29. 14:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Sőt még az edzést is kicsit lazábbra vettem ezen a karácsonyi héten és nem esett le rólam az izom ;)
2016. dec. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a heti 5 edzés keményen megvolt.. Kajára meg nem figyeltem, de tuti túlléptem, ettem amit csak láttam :D
2016. dec. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!