Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kollégiumban tomegnovelo...

Kollégiumban tomegnovelo étrend hogyan?

Figyelt kérdés
Az anyagi résszel nincs gond, viszont konyha nem áll rendelkezésemre. Valami olyan étrend ahol nem kell sutni/főzni? Köszönöm előre is. Rengeteget kerestem de nagyon nincs olyan..
2016. dec. 31. 18:20
 1/7 A kérdező kommentje:
57-60kg vagyok. 175cm magas.
2016. dec. 31. 19:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha anyagi résszel nincs gond, miért nem veszel egy kis elektromos főzőlapot?
2016. dec. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mivel ehhez engedély kell a kollégium igazgatotol, ami elvileg elég macerás. De ha más megoldás nincs, akkor nyilván fozolap marad. :) ötleteket várom! :)
2016. dec. 31. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Reggeli fehérjeturmix zabbal, ez nem lehet probléma, délelőtt suliba 100g pufi rizs 200g csirkemellsonkával, ezzel se lehet gond. Mondom neked valamit, tegyél be 2 perce 1 tányért a mikróba 1 kanálnyi margarinnal. Aztán törj fel a tányérra pár tojást, rakd vissza 45-50mp-re. és kész a tükörtojás. Esküszöm olyan mintha serpenyőbe sütnéd. Én is igy csinálom. Ezt mondjuk megeszed tk kenyérrel. Edzés után fehérje. Utána mondjuk jön a főzőlapos dolog, valami hús rizzsel. lefekvés előtt túró megcukrozva. csak 1 kajádhoz kell a főzés :) amúgy mikró, hütő
2017. jan. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Haverom is kollégista és neki megy. Hétvégente nem tudom, hogy haza mész e, de ő igen és vasárnap este megcsinálja a kajáját egész hétre. Mármint a húst. Be van neki táblázva rízst meg tud csinálni a víz forralóban :D
2017. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem problémás viszont hűtő is korlátozva van, plusz rendesen lopnak is...
2017. jan. 2. 21:27
 7/7 anonim ***** válasza:
kezét eltörném annak amelyik lopós
2017. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!