Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Havi szinten 30-35 ezerből ki...

Havi szinten 30-35 ezerből ki lehet egy étkezést hozni fogyókúrához?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy fogynom kellene vagy 15 kilót, mert eddig szemét kaján éltünk, és kb csak ennyi pénzem maradna havi szinten étkezésre, tudom hogy ebből nem számíthatok sokra de valahogy ki lehet hozni ebből?( Még szüleimmel élek és iskola járok) Amiben én gondolkoztam az rizs, csirke, zabpehely + olcsóbb fehérje, túró vagy cottage cheese, zöldségekkel nincs baj, azt megtermeljük itthon és van tojás is. A tojást pedig csak úgy lehet enni rántottaként ha egy sárgáját és több fehérjét adok hozzá vagy hogy kell elkészíteni? Ezek jó ételek fogyáshoz? Köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 3. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
ugyanannyiba kerül szinte mint a szemét kaja, inkább a fegyelemmel van baj, hogy nem olyan finomak:) és nem ehetsz akármennyit
2017. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
a cs.mellnek az ára lejjebb ment,szóval simán tudsz venni 15kgt 15 ezerért veszel egy 3kg-s fehérjét 10k plus a rizs plus olajos magvak a telítetlen zsír bevitele miatt. Kb 35 ezer ft. És kész. :) Én főzni szoktam a tojást de megeszem az egészet..nem hiszem,hogy az értékes tápanyagban dús sárgáját ki kéne dobálni..
2017. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon remek étrendet ki lehet hozni ennyiből, s még a kalóriaigényed sem számít olyan rengeteget, mivel plusz kalóriát olcsó bevinni, a fehérje már egész más.

A tojás remek forrás :)

Eszembe nem jutna fehérjésíteni a rántottát, szerintem az rossz, persze ez ízlés dolga. A főtt vagy töltött tojásnál már képes vagyok több fehérjét enni, ráadásul akkor a hozzáadott zsír is kiesik. S persze a sült fehérje is ehető, bár én inkább enyhén sajtozva szoktam sütőben megsütni a felvert tojáshabot (minimális kókuszzsírral, valahogy az kell bele), szuper.

15-20 ezerből is meg lehet lenni puritán stílusban anélkül, hogy szemét ételeket kellene enned. De 30-35 ezer sokkal jobb. Ha felvetne a pénz, se költenék többet, max. étteremben.

Amiket írtál, azok jó ételek, persze emberfüggő, hogy az embert mi segíti a fogyásban, a kalóriakeret is sokat számít.

2017. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat ment a zöld mindenkinek!
2017. jan. 3. 20:58
 5/6 anonim ***** válasza:
A zöldség szinte hús áron megy és kell belőle napi fél-1 kiló,meg ha a napi 10 tojás vagy több lejön azt írod,akkor simán ki tudod hozni ennyiből.Egy kiló brokkoli 6-800ft,a spárga,karfiol is hasonló,10db L-es tojás 350ft,ennyivel kevesebbet költesz naponta,az elég sok 30ezer körüli pénz.És ha rendelkezésedre áll sok tojás,akkor ilyen vacak tejtermékek sem kellenek,mint a túró vagy a cottage chesse,mert a tojás sokkal jobb mint ezek.
2017. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tojást eheted egész nap. Ha zöldség tojás van akkor csak rizs kell egy kis túlzással. Jóval kevesebből is ki tudod így hozni.
2017. jan. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!