Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki lehet gyurni magad fél év,...

Ki lehet gyurni magad fél év, azaz 6 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Fontos megjegyeznem, hogy nem vagyok kövér. Átlagos testalkatú vagyok. El akarok kezdeni gyurni, és nyárig látszódó eredményt akarok.. Ugy terveztem hogy minden másnap edzek majd. Előre is köszi a válaszokat.

2017. jan. 3. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát kigyúrni biztos nem... Viszont fél év alatt látszódni fog egyértelműen
2017. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked 5-6 kiló izom kigyúrás... :D


Nem, ez nem a türelmetlenek sportja. Legalábbis naturálban.

Valami természetesen látszhat.

2017. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Nagyon nagy eredmény nem jön ennyi idő alatt, de jó esetben 6 kiló izmot felpakolhatsz, ami azért már látszik. Olvasd el a sárga kapszulát, abból megtudod az alapokat. Nem kell minden másnap edzeni, kezdésnek átmozgató edzésterv aztán heti 3 teljes testes edzés vagy egy osztott edzés menjen.
2017. jan. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Semmi értelme. Hat hónap nem sok idő, alig lesz látható eredmény. Talán magadon már látni fogod, de szerintem ahhoz még kevés lesz, hogy önbizalmat nyerj belőle.

Viszont, ha úgy érzed, hogy úgy könnyebb lenne "vonulni", akkor érdemes belevágni ha nem is olyan intenzíven, hiszen egyszer úgyis kifizetődik.

2017. jan. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy kigyúrni ? De látszódni fog,főleg ha lesz diéta is.
2017. jan. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Emlékszem amikor megfogadtam szilveszterkor hogy mostantól edzeni fogok azt hittem hogyha becsületesen csinálom akkor nyárra úgy fogok kinézni mint ahogy kb most kinézek 4 év edzés után:'D Bár többek közt azzal se számoltam akkor hogy genetikai hulladék vagyok:D
2017. jan. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha keményen és tudatosan edzel és az étrendet is betartod akkor jól látható eredménnyel fog járni, de ne számíts csodára, egy alapvetően jó kiállású sportos srác leszel
2017. jan. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6 év alatt mindenesetre ki lehet.
2017. jan. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kinek mi a kigyuras.. #8 mondta jol, inkabb 6 ev..:)

Meg kis kezdokent elkezdtem Bill Pearl 20 honapos edzestervet a bajnoki testalkathoz, azt hittem igy fogok kinezni 20 honap utan, mint kb most versenyzokent.. Nem olyan egyszeru am ez.😕

2017. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
Hát nem egyszerű az biztos. Ez a türelmesek sportja. Esztétikusabb azért 6 hónap alatt is lehetsz, de brutál nemigen.
2017. jan. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!