Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Munkában hogyan tartsam az...

Munkában hogyan tartsam az étrendem?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el a testépítést és most érkeztem el arra a pontra, hogy össze lett állítva egy étrendem. Na most ugye 2-3 óránként enni kéne, de amikor dolgozom (ez heti 3-4 nap) akkor ez teljesen felborul.. Van, hogy 8 órán keresztül nem tudok enni. Ilyen esetben mit tudok tenni, az jó ha előtte megeszem azt a mennyiséget amit egyébként részletekben ennék meg? Vagy esetleg utána pótoljam inkább be?

2017. jan. 4. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell 3 óránként enni:).Ha te reggelizel 7-kor és csak este 6-kor tudsz enni,az is ok,nem bont le a tested izmot,csak vidd be a mennyiségeket,hogy tudj fejlődni.
2017. jan. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előtte szerintem. De annyira nem fog hátráltatni mivel ha egyszerre eszel sokat elhúzodik az emésztés is.
2017. jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2017. jan. 4. 11:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod kinek kell minden "elméletet" görcsösen betartani?

Aki 16% tzs vel 110kg és eppen belekezd a szálkásításba verseny előtt 60nappal...

Ha te nem ilyen vagy, akkor akár időszakos böjtölhetsz is 20/4 ben akkor sem fogsz kevésbé fejlődni, mintha 3óránként ennél...

2017. jan. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, 70kg vagyok és 183cm és nem versenyzek :)

Köszi szépen a válaszod!

2017. jan. 4. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!