Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen kezdő súlyzókészletet...

Milyen kezdő súlyzókészletet vegyek?

Figyelt kérdés

[link]


erre gondoltam?


Tud valaki jobbat, hasonló árkategóriában? Sokat kerestem de csak erre jutottam :)


2017. jan. 5. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, ezt hamar "kinövöd".
2017. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:(
2017. jan. 5. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Pedig igaz... Ha nem vagy extrém gyenge, akkor már az elején se elég ennyi. Nem gond, majd veszel még tárcsákat, esetleg kétkezes rudat, aztán kelleni fog fekpad és keret...etc. Bár nem tudom, mik a céljaid. Ha kicsit is ki akarod gyúrni magad, akkor ezek fontosak.

De plusz súly igen hamar kelleni fog, akkor is, ha nagyon gyenge vagy s nem bírsz az elején 20 kilóval guggolni vagy fekvenyomni. Ami azért, valljuk be, elég harmatos szint.

2017. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt ne vedd meg. Használtan keresgess inkább,súlytárcsákat kéne szerezni valahonan,kétkezes rudat,fekpadot guggoló keretet (akár csinálni) .
2017. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]



ez?

2017. jan. 5. 16:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek cementtel töltött műanyag súlyok. Nem ajánlom.
2017. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szintén nem a legjobb de ezzel egy darabig el lehetnél (2-6 hónap). Szerintem ha kiadsz pénzt akkor vegyél rendeset ami kiszolgál. Hagyományos vastárcsák (akár esztergált) az nem tud elromlani mint ezek. Rúd kell majd később pad és keret.
2017. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!