Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok olyan "gyógyszereket"...

Tudnátok olyan "gyógyszereket" mondani amitől gyorsabban fejlődnek az izmok?

Figyelt kérdés
Nem igazán vagyok jártas az ilyen pluszokban a testépítésnél, szteroidozni nem akarok de valami mégse túl natúr dologgal szeretnék még eredményesebben hozzá jutni a szálkás,izmos külsőért.(a proteinen kívül bármilyen ötletre nyitott vagyok legyen az zsírégető,izomerősítő)

#szteroid #natur #john skywalker #kis ember nagy álmokkal
2017. jan. 8. 00:10
 1/8 Kenzo Tenma ***** válasza:

Kreatin, glutamin, bcaa, edzés előtti pörgetők, természetes tesztofokozók, multivitamin.


Mondjuk én egyedül a multivitamin szedését tartom érdemesnek, a többi nem sokat ér, egy nagyon kis plusz esetleg. Ha keményen dolgozol, jól kajálsz és eleget pihensz sok sok éven át akkor jól fogsz kinézni. Legyél türelmes és csináld rendesen.

2017. jan. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Saját tesztoszteron fokozó cuccok (nálam ez a favorit),vitaminpakkok,,bedurrantók,regenerálók,teljesítmény fokozók,aminósavak,kreatinok..stb márkát nem írok, ahol a fehérjédet veszed ott érdeklődj.
2017. jan. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

gumimacis multivitamin

na az hozza a tömget.

2017. jan. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*tömeget
2017. jan. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
C vitamin és sok edzés
2017. jan. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha te a taplalekkiegeszitoket gyogyszernek hivod, akkor van meg mit tanulnod boven. Inkabb olvass, edz, pihenj es kajalj. En feherjen es multivitaminon kivul nem ajanlanek neked egyenlore semmit, csak folosleges penzkidobas ezen a szinten.
2017. jan. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket és szerintem amíg megértenek ,hogy mire gondolok addig mindegy minek hívom. De amúgy nem a táplálék kiegészítők érdekelnek ,ezért a többiek teljesen tökéletes válaszokat adtak a kérdésemre.
2017. jan. 8. 19:22
 8/8 palilaci ***** válasza:
Retardalt vagy kerdezo.
2018. ápr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!