Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Reggeli öklendezés? Testépítők...

Reggeli öklendezés? Testépítők válaszát várom, finnyások ne olvassák el a kérdésem.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Évek óta edzem itthon kombinált gépen,elégedett vagyok a külsőmmel.

A problémám a reggeli öklendezés. Tényleg finnyások ne olvassák tovább!

Őrületbe kerget hogy felkelek reggel és a legkisebb hirtelen mozgás pl:lehajolok valamiért,vagy felállok az asztaltól vagy köhögök egyet öklendezést vált ki. Reggeli előtt habot öklendezek reggeli után kihányom a reggeli egy részét vagy az egészet. Még a kávé is felkavarja a gyomrom. Teljesen lassan tudok csak mozogni és még így is egy héten vagy ötször kidobom a taccsot.Ha épp nem akkor vagy 3 órát a leírtak szerint kell mozognom. Ez az öklendezés reggelente addig megy amíg ki nem jön belőlem valami.Utána már jó, de kajára nem bírok nézni.És ez is a bajom hogy gyúrósként üres hassal kell reggel elindulnom. Rossz esetben órák múlva tudok csak enni.

Nem találok összefüggést semmiben,akármit vacsorázhatok,lehetett nyugis napom vagy stresszes,pihenő nap vagy edzés nap, hiába tudom az aznapi programom ami lehet negatív vagy pozitív,tökmindegy. Az étrendem a szokásos gyúrós kaják. És csak reggel küszködöm ezzel a problémával.

Segítsetek testépítők!

Köszi mindenkinek

Zoli



2017. jan. 13. 12:02
1 2
 11/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
Figyelj ezzel orvoshoz kell menni, amellett, hogy kijavítod az étrended és elfelejted a piálást.
2017. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Hetente van egy piás napom akkor odaverünk a haverokkal de rendesen." + kávé reggel. Már csak a cigi kellene hozzá, hogy igazi prosztó életmódod legyen, bocs :D


De most komolyan. Tedd rendben az étrended először. A gyógyteákat meg felejtsd el, ameddig nem egészségesen eszel. Mindenkin másként jön ki, ha gyilkolja a testét. Van aki reggel rókázik, van aki meg 25 évig gond nélkül csinálja, aztán 35-40 évesen lefordul a székről és néz mindenki, hogy "hirtelen a semmiből...". Közben meg lóf***t a semmiből.


Sok zöldség, sovány húsok, teljes kiőrlésű tészták kezdetnek...hagyd el a tejes dolgokat, főleg este.

Én is ilyen hányós voltam, a doki felírt savlekötőt meg minden szart, alig használt. Fogtam a stresszre, az ismerőseim a gyúróskajákra fogták... aztán egyszer elhagytam az esti szokásos túrózabálást és reggelire sem ittam tejet az aktuális kaja mellé, két hét múlva semmi bajom nem volt.


Menj el orvoshoz, de közben kezd el helyretenni magad.

2017. jan. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!