Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nehezen tudok tömeghez jutni....

Nehezen tudok tömeghez jutni. Mit kellene csinálni?

Figyelt kérdés
Nos igazából tömegnövelőt szeretnék venni,edzek már egy jó ideje és hát kellene tömegnövelő,jumbot néztem.Nehezen hízós vagyok.Márhasználtam biotechusas tömegnövelőt,nem igen vált be.Scitectől néztem a jumbót.Az jó lehet?

2017. jan. 15. 11:41
 1/6 A kérdező kommentje:
NEm gyorsan akarok tömeghez jutni..csak az van h használtam bioteches terméket és nem vált be...
2017. jan. 15. 11:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell tömegnövelő mert drága. Ha turmix tejsavó+zab+gyümölcsök+lenmag+lenmagolaj ezekbe sok kalória van. Amúgy aza megoldás hogy többet eszel. Mogyorót ajánlom mert sok benne a kcal.
2017. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2017. jan. 15. 12:31
 4/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
Étrended van? Inkább az kéne és nem cukorból bevinni a kalóriát, hanem mondjuk jó szénhidrátokból és jó zsírokból.
2017. jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze:D ez alap :D A kaja a minden,az megvan
2017. jan. 16. 04:56
 6/6 Dobrovics Dániel ***** válasza:
Szinte semmit nem tudunk a táplálkozásodról és az edzésedről. Amikor nekem valaki azt mondja, hogy eleget eszik... nos, ha tömeget szeretnél egyél még többet! Egy tápkieg nem tesz csodát.
2017. jan. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!