Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tudok csinálni ezzel, már...

Mit tudok csinálni ezzel, már nagyon zavar?

Figyelt kérdés
Otthon edzek egy kisebb raktár szerű épületben. Meg van minden felszerelésem, csak fűtés nincs. Most nem is az a fő probléma, mert nem fázok. A hidegebb időszakokban edzésnél, bemelegítésnél mindig kisebb halvány piros foltokat,pöttyöket látok magamon, amitől nagyon viszketnek és szúró érzést érzek. 10 perc alatt elszokott múlni, ha békén hagyom, de nem tudom kibírni. Nem vagyok beteg, vitamint szedek és szerintem nem eszek semmi olyat, ami kiváltaná ezt. Allergiára gondoltam még, de elvileg semmire sem vagyok allergiás. Utána olvastam, hogy ezek a tünetek, amit felsoroltam a hideg allergiára utalnak. Mit lehet ezzel kezdeni, mit csináljak, hogy elmúljon?

2016. dec. 24. 13:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Még hozzá tenném ehhez, hogy van egy másik tünet is. Nem vagyok náthás, nem folyik az orrom. Edzés előtt 2g C-vitamint megeszek. De ha kimegyek hidegben mindig, mintha be lenne dugulva az orrom és folyna is egyszerre. Állandóan ki kell fújnom és nehéz levegőt venni. Ez nagyon hátráltat nagyobb súlyos gyakorlatoknál, a levegővételnél.
2016. dec. 24. 13:33
 2/7 anonim ***** válasza:
fűtött helyen edz, mást nem nagyon tudsz, én azzal küzködöm állandóan télen, hogy az ujjaim bedagadnak és fáj,viszket, mocskos dolog ez a hideg
2016. dec. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok fűtött helyen edzeni. Be nem vihetek súlyt, fél óra lenne bevinni, nem tudnék guggolni és felhúzásnál betörne a padló. Van ilyen fűtő micsodám, kb. 1 óra alatt fűtene 10 fokot. De az sem jó, mert palatető van, vannak kisebb repedések, lyukak a falon, kimenne a meleg. Kisebb városban élek, nincs konditerem. Kb. 2x(oda-vissza) 30-35 percet kéne utaznom, hogy olyan városba érjek, ahol van.
2016. dec. 24. 15:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem iszol valami edzes elotti porgetot? Pl. A beta alinintol lehet ilyen viszketes.
2016. dec. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hidegallergiád van? Milyen az a raktár,nem tudsz egy kisebb kályhát bevinni?
2016. dec. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát kávét szoktam inni. De azt csak bemelegítés után, de bemelegítésnél is viszketek. Nem tudnék kályhát bevinni, mert nincs sok hely, a meleg kimenne a palatetőn, réseken,repedéseken. A másik meg, hogy a szüleim szerintem nem vennének nekem egy kályhát, oda. Most is azt mondják, hogy ne edzek, hanem bent csináljak meg 50 fekvőt.
2016. dec. 24. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de melózok és simán be tudok utazni edzeni. Kb be a városba 40perc busszal. Szal 2x 40p oda vissza és igy is rengeteg időm marad.
2016. dec. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!