Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelőt és feherjét...

Tömegnövelőt és feherjét lehet szedni egyszerre?

Figyelt kérdés

Ha egyszerre szedem mindkettőt akkor milyen gyakran ?

Es ha csak proteint akkor azt lehet napi 2x?



2017. jan. 15. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha kezdő vagy akkor olyan tömegnövelőt használj amibe 50-50 arányban vannak, ha több a szénhidrát akkor felfú csak, a legjobb lenne ha rendes kajával érnéd ez + mellé menne vmilyen fehérje stb, sztem jobb a minőségibb izom.

De én már rég nem sportolok.

Anno edzés előtt 1.5H-val vettem be + utána.

2017. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most őszintén.. Mik ezek a kérdések? -A csirkét meg a tojást lehet együtt enni? Milyen gyakran?- Ez tápanyag te ostoba. Nem valami csodaszer amitől izmosabb leszel és nem ad semmi pluszt az egészhez.. Olvass már utána és gondolkozz könyörgöm.
2017. jan. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. Nagyon aranyos ahogy itt mérgelőtsz és ostobának nevezel mert kezdő vagyok testépítésben akkor ha te az én általam űzőtt sportágban kezdő vagy én is mondjalak le? :) nagyokos
2017. jan. 15. 19:27
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Azért írtam így hogy átjöjjön mekkora marhaságot kérdeztél. Nem tudom milyen sportot űzöl de ha én annak neki szeretnék állni biztosan az lenne az első hogy utánaolvasnék alaposan. De ahhoz hogy valaki tudja azt hogy a fehérjepor nem valami "szer" hanem egyszerű koncentrált kaja aminek az az előnye hogy könnyen fogyasztható igazából utánaolvasni sem kéne hanem egyszerűen csak gondolkodni.
2017. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ne vegyél tomegnovelot, legtobb cukros szar, csk hizni fogsz. Vegyél fehérjet, rakj hozza zablisztetes kesz a tomegnovelo
2017. jan. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csávó beszélni nem tud, mit vártok tőle. "én is mondjalak le?". Ez mi akart lenni, azt hiszed a t mobilt hívtad, hogy lemond az előfizetésed?:D "mérgelőtsz" zseniális.
2017. jan. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 nincs több kérdésem válasza:
49%

Nem akarok senkit sem védeni,de mi oka van,h ennyire pörögnek az emberek az ehhez hasonló vagy torrent oldalakon, stb a helyesiráson? Ahol még opció is van,h profilban külföldinek jelöld be magad? Aki esetleg (mint pl én) külföldre költözött, Magyarországon csak 4 elemit végzett (magas szintü helyesirás nem várható el), viszont "kint" mérnöki diplomája van az akkor kussoljon és ne is kérdezzen semmit? Mert rögtön azt kapja,h zseniális ,meg hogy nem tud beszélni. Hihetetlen,h az emberek mennyire nem akarják/tudják szélesebb látószögben nézni a dolgokat.

Nem azon kell pörögni,h tudsz helyesen irni a másik meg nem (ez nem egy irodalmi témakör) hanem ha tudsz segitesz ha nem akkor meg halgass. Nem az egyetlen vagy aki észreveszi,h valaki helytelenül ir. Te, majomparádé :D

2017. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 nincs több kérdésem válasza:
54%

Amúgy meg..."Ez mi akart lenni, azt hiszed a t mobilt hívtad, hogy lemond az előfizetésed?"

"lemond"...zseniális.

2017. jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nem helyesíráson való pörgés. Nem egy rossz helyre rakott vessző, vagy ékezet a gond. Az ember úgy beszél, mint egy borsodi beltenyészet ivadéka.
2017. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De amúgy kva vicces, hogy mérnöki diplomákról pofázol, mikor tisztát látszik, hogy ilyen mónika show szökevényről van szó. Szerintem téged betalált pár nyelvtan náci a múltban és most ezért sír a pofád. Feleslegesen ugatsz nekem.
2017. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!