Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha egy srác edzőterembe...

Ha egy srác edzőterembe zuhanyozni hív az meleg, vagy normális dolog? Te lezuhanyoznál vele?

Figyelt kérdés

2017. jan. 16. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Katonaságnál együtt zuhanyoztunk de én nem néztem azt mi van a másiknak! Volt aki nézte, és irígykedett. Egy próbát megér ha te is úgy gondolod, ha bármit furcsálsz hozd a tudtára hogy te erre nem vagy vevő. Én egyszer a motoron vuittem egy ismerősömet és mondtam neki hogy az ülésen levő pántba kapaszkodjon de átölelt. Oké mondom még ez úgy ahogy belefér gondoltam, de mikor már a f?szomnál matatott na az kiverte a biztosítékot! Leálltunk és megmondtam neki hogy először is ott a pánt amit fogjon, ill még egy ilyen és gyalog megy haza, és tudta hol kell fogni azt a pántot meg nem kaparászott.
2017. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
20%

Gyerök, ez ma már a 2. ilyen mosakodós, homokozós kérdésed.

Menjél a szexualitás rovatba, ott van homoszexuális rész, ott kérdezgessél, biztos van aki írna majd.

2017. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!