Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek a női hobbisportol...

Szerintetek a női hobbisportolók között is ugyanolyan elterjedt a kox, mint a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Nem a versenyzőkre, úgymond "profikra" gondolok, ők nyilván ugyanúgy használnak okosságokat, mint a versenyző férfiak. Arra gondolok, hogy elég sok olyat látni férfiaknál, hogy semmi célja nincs úgymond a koxnak, csak hobbi szinten űzik, mégis tolják, hogy nagyobbak legyenek. (tudom, hogy nem csak ezen múlik, de azért ezen is) Szerintetek nőknél is van ilyen, hogy Zsófika lejár 1 éve a terembe, nem néz ki úgy, mint mondjuk a Salamon Dia, és akkor előveszi az okosságokat, mert hát biztos jobb lesz? Szerintetek?

2017. jan. 20. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Nőknél nem olyan elterjedt szerintem. Hobbista férfiaknál olyan is koxolt már akiről meg sem mondanád.
2017. jan. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy-két amatőr mellett azért látok olyan (nem versenyző) barátnőt, akinél megkockáztatom hogy a hal-spenót mellé lecsúszott jópár szem anavar/clenbuterol is, de valóban nem ez a jellemző.
2017. jan. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tuti van ilyen, de nyilván ritkább, mint a férfiaknál. A legtöbb nő, még ha edz is, nem akar nagyon izmos lenni, az kevésbé elvárt és "nőies", mint ahogy egy férfinál férfias a sok izom... De persze vannak érdekes ízlésű nők, türelmetlenek pedig aztán főleg (aki egy hét alatt akar fogyni sok kilót, az bizonyára a természetes izomnövekedést is lassúnak tartja).
2017. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam, amit a hármas válaszoló írt, szóval nem akarnak izmosak lenni, hanem mondjuk fel akarják gyorsítani a diétát, vagy hamarabb akarnak kerek popsit. Egy elég magamutogató ismerősömnél tartom gyanúsnak. Egy éve edz a lány, feneke az már top, kockahas, szép vállak, nőiesen izmos karok. Kicsit érthetetlen számomra, mert a csaj nem igazán rak fel normál kajáról képet sehova (pedig azt is felrakja, hogy a cicája mit szart, szóval tuti megosztaná az egészséges táplálkozását), emellett nettó alkoholista, heti 3-4-szer totál részeg, és nem értem, hogy ezt így hogyan. Persze lehet ilyen a genetikája, de baromira gyanús.
2017. jan. 20. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt egy versenyző haverom, neki a csaja is tolta.

De csak hobbiből.

Fura volt, de van ilyen.

Emlékszem dobozszámra ette a vinyót, meg a primo tabikat.

2017. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valamikor az NDK úszónői keményen nyomták... :-))
2017. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!