Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem tudnátok nekem összeállíta...

Viktor1234567 kérdése:

Nem tudnátok nekem összeállítani egy jó és egézséges étrendet a kondihoz ami nem olyan drága mivel ugye tanuló vagyok és sajnos nem engedhetem meg magamnak olyanra gondolok amit mind suliba mind itthon tudnék tudnék készíteni/enni? 18F

Figyelt kérdés
2017. jan. 23. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
csirkecomb,tojás,rizs,zab. Talán ezek a legolcsóbbak. Akciós sajtok,túrok stb. Teljes kiőrlésű cuccok.Mogyoró,lenmag,lenmagolaj. 1-1,5g/tskg (inkább 1,5) fehérje 0,5-1g/tskg zsír szénhidrát attól függ hogy mi a cél(1-7-8 g/tskg). Nem kell nagyon tisztán enni főleg tömegelés alatt kcal és a fehérje szükségletet fedezd mindenképp.
2017. jan. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 az a fehérje rohadtul kevés... 2g legyen meg
2017. jan. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább 1,5-2 g/ttkg legyen a fehérje (alatta csak ha tényleg nem telik rá, az már nem mindenkinek elég az optimális fejlődéshez). Csak azt tudom írni, amit az első, ezek jó ételek s nem drágák. Plusz zöldség, az se kerül sokba, de jól jön.

A kalória olcsó, akár pl. gabonából, akár zsírból fedezi az ember, ha már megvan minden fontos tápanyag, csak némi plusz energia kell.

2017. jan. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!