Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kérdés az hogy, erősport...

T. Richard kérdése:

A kérdés az hogy, erősport (erőemelő, crossfit, testépítő stb. ) edzés utáni regenerációban mennyiben hátráltat vagy segít a szexuális élet élése?

Figyelt kérdés

Kerestem a témában de sem itt, sem sportolással foglalkozó oldalakon nem találtam választ egy inkább felnőteket érintő kérdésre.

Az az pl egy lábedzés után, amikor mint tudjuk a hormonok az egekig szöknek, mennyire ajánlatos akár szeretkezni, vagy önkielégíteni már ami a regenerációt érinti?

Azzal tisztában vagyok, hogy nagyobb megméretettés elött, sportnemtől függetlenűl ajánlatos az önmegtartás, így jobb eredményeket lehet produkálni. De vajon felkészűlés alatt mennyire befolyásol a regenerációban a szexuális kielégülés?


Bármilyen építő jellegű magán és professzionális véleményt szívesen fogadok.Illetve ha vannak ezzel a témával foglalkozó szaklapok, prezentációk, könyvek kérlek linkeljetek. Érdekel a téma és akár a sport teljesítményt is javíthatja a megszerzet tudás. Kösz mindenkinek!



2016. dec. 21. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod. Sex után jobb teljesítményre vagy képes.
2016. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a rendszeres szexuális együttlét (persze nem közvetlen edzés előtt) egy fokozott tesztoszteron termelést eredményez szóval szerintem nincs különösebb hatással a regenerációdra legalábbis én magamon nem tapasztaltam ilyesmit
2016. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megtarzóztatás megméretetés előtti órákra vonatkozik. Szerintem. Én úgy vettem észre és olvastam is hogy emeli a tesztó szintet önkielégítés és a szex is.
2016. dec. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!