Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés nélkül izmosodhatok?

Edzés nélkül izmosodhatok?

Figyelt kérdés

14 éves korom óta edzek (szünetekkel), most 19 vagyok, ez alatt sokat fogytam és izmosodtam. 90 kgról lefogytam 64re és most 85 kg vagyok. Az elmúlt 3-4 hónapban nem tudtam edzeni mert elfoglal voltam és az első hónapban beteg.

Ebben a 3 hónapban sokszor izomlázhoz hasonló fájdalmat éreztem és kicsit úgy érzem mint ha erősebbek és nagyobbak lennének a karjaim.

Lehet edzés nélkül izmosodni?


(Pls ne akadjanak ki a hardcore kondisok, hogy ilyet merek kérdezni :D én is szeretek és fogok edzeni, de ezt a jelenséget nem tudtam megmagyarázni)



2017. jan. 24. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2017. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem. Ha nincs stimuláció, akkor nincs növekedés.
2017. jan. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem lehetséges, hogy szálkásodsz, és így úgymond tónusosabb, és azmiatt látod nagyobbnak?
2017. jan. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Meglehet megerőltetted magad és azért volt izomlázad, ami egyébként nem azt jelenti, hogy az izmod nő, csak azt, hogy sok mikrosérülés keletkezett az izomzatodban, nem nyújtottál le rendesen, nem melegítettél be stb... Amúgy ha az életkorodat vesszük te még 21 éves korodig fejlődsz, meglehet azért gondolod, hogy nőtt a karod :D
2017. febr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!