Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kalcium-magnéziumot kúraszerűe...

Kalcium-magnéziumot kúraszerűen kell szedni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
A testednek csak néha van rá szüksége szerinted??
2017. jan. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehogyan sem "KELL" szedni.
2017. jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor érdemes vagy nem kell?
2017. jan. 25. 11:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Nézd vannak itt olyanok, akiknek a fő tápláléka hús/gabona kevés zöldség ők a többség, ők esznek mindenféle lóbaxó vitaminokat, meg omega 3 tól a q10 en át minden baromságot,

Meg vagyok itt egyedül lellentáborak aki eszem növényeket gyümölcs/zöldség a fő táplálékom. Én azt mondom egyél naponta 1kg gyümölcsöt és semmiben nem lesz hiányod... nekem nincs.

2017. jan. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Táplálkozás függvénye. Ha a hétköznapi értelemben egészségesen étkezel akkor nem szükséges, csak indokolt esetben.

Ha olyan diétát követsz, mint mondjuk egy testépítő, vagy mitomén ketogén és társai akkor viszont nem árt folyamatosan, legalább minden másnap szedni.

2017. jan. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam,de direkt ebbe a kategóriába,hogy szoktam edzeni,viszonylag intenzíven,omega 3-at azt szedek,néha vitamint,meg javasolták kalcium-magnéziumot,akkor azt folyamatosan lehet?
2017. jan. 25. 13:32
 7/8 anonim ***** válasza:

először is, kedves # 4/6: Az hogy nincs semmiből hiányod, az labor vizsgálatok alapján tudod, vagy csak rávágod, mert talán még a hiánytüneteket sem ismered?

A kérdésre: Folyamatosan kell enni.(Dózisra vigyázz.)

2017. jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ignis Subdialis ***** válasza:
Csak nem egyszerre, hanem pár óra különbséggel, mert a Mg blokkolja a Ca felvételét. Meg olyan vegyületet vegyél, aminek jó a felszívódása, de annál is nézz utána, hogy van-e benne elég Ca/Mg, mert általában a jó felszívódású vegyületekben kevesebb van van. De még így is jobban jársz, mert a rossz felszívódásúakból nem szívódik fel szinte semmi, hiába van bennük több. Sose nézd azt, hogy a gyártó szerint ez hány százaléka az ajánlott napi mennyiségnek, mert az az érték az esetek 99%-ában nem igaz.
2017. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!