Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, hogy tömegelek...

Miért van az, hogy tömegelek és a mérleg ugyanannyit, (sőt majdnem egy kilóval kevessbbet mutat) mégis kerekebbnek, formásabbnak látom magam?

Figyelt kérdés
Én azt gondoltam hiztam végre (látszatra úgy tűnik) és müködik az új tömegelő étrend... ezek szerint mégsem?
2017. jan. 24. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Halkan mondom... mert zsírt veszítesz...
2017. jan. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 Halkan mondom... Tömegelésnél nagyon nem kéne zsírt veszítenie...
2017. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Halkan mondom, testkompozíció váltás/ szarul belőtt tömegnövelő étrend/ az anabolikus és katabolikus folyamatok pedig állandóak... simán égethetsz zsírt egy nap és építheted az izomzatodat is...

Pl reggel éhgyomorra futsz, ha el tudod érni, hogy lemerüljenek a glikogén raktáraid, akkor bizony fogsz zsírt égetni...

De ha nap végére összességben kval pluszban vagy, akkor regeneráció alatt lesz miből építkezni...

Ez a nem lehet tömegnövelés alatt zsírt leadni egy fél infókon alapuló rosszúl berögzült faxság... szálkásítás alatt nem lehet izmot felszedni(persze kezdő fázison túl)

De ez fordítva nem igaz...

Csakhát a logika hiánya és a tömegek hiszékenysége idióta városi legendákat szül...

2017. jan. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3: Tehat szarul van belove az etrendem? Ezt kifejtened kicsit jobban? :)
2017. jan. 26. 06:14
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 miért lenne hülyeség? Ha tud zsírból fogyni, tud többet is enni zsírosodás nélkül, az pedig mindenképp jó.
2017. jan. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!