Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Titeket zavar, ha edzetek, de...

Titeket zavar, ha edzetek, de mégis többet mutat a mérleg?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az izom nehezebb, de olyan rossz érzés mikor látom, hogy az alakom kezd egész jó lenni, viszont a mérlegen a számok egyre csak nőnek... a túlsúlyos barátnőm 64 kilós, én meg már 66. Pedig minden nap edzés, egészségesebb étkezés... Utálom mikor megkérdezik a súlyomat...
2015. aug. 31. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyébként ne foglalkozz a mérleggel. Az a lényeg, hogy hogyan nézel ki. Most jobb lenne, ha olyan lennél, mint a barátnőd, aki túlsúlyos?

Ha meg valakinek nem akarod az orrára kötni, hogy hány kiló vagy, akkor mondj más számot :)

Én olyan vad edzést nem folytatok, így nem is nőtt a súlyom. Te testépítéssel foglalkozol?

2015. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozok azzal, épp ezért nem értem miért nem fogyok a mérleg szerint, pedig az alakomon már nagyon jól látszik a változás :)
2015. aug. 31. 12:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztosan az étrendedben van a válasz. Vagy a kitűzött célok között.

Én fogyni szerettem volna néhány kilót és formásodni. Ezt mondtam el az edzőmnek is és ő ez alapján állította össze, hogy mit csináljak, mennyit, stb. Nem edzek minden nap. A plusz kilók lementek és sokkal formásabb is lettem. Nem mutat többet a mérleg, hanem kevesebbet.

Persze nagyon látványos izmaim sincsenek, csak a körvonalak. De hát ez volt a cél.

2015. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy jól nézz ki?
2015. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dehogy zavar. Miért érdekelne a súlyom? Nem értem.

Illetve ha edzek, akkor érdekel, hisz nőnie kell, azért tömegel az ember, ugye. Illetve Te lehet, hogy nem tömegelsz, mindazonáltal a súly teljesen irreleváns. A kinézet, erőnlét, állóképesség, egészség a fontos.


Nem tudom, miért várja valaki, hogy edzés mellett fogyjon. Én 163 centihez vagyok 62-64 kiló, van feleslegem, de teljesen boldog lennék, ha a súlyom felfelé menne, s egyre jobban és izmosabban néznék ki :D De ahhoz tenni is kell, jelenleg nem reális, a mozgásom inkább túrázásból áll :)

2015. aug. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!