Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik hatásosabb? (lent)

Melyik hatásosabb? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsősorban olyanoktól kérem a választ, akik ezzel a témával foglalkoznak!

Szeretnék kicsit változtatni az erősítéseken, és mivel én nem értek ehhez, így szeretném a véleményeteket kikérni.

1 héten, 4* szoktam edzeni. Eddig úgy volt, hogy egy héten 2* volt teljes testes, és 1-1 felsőtest (felsővégtagok, hát, has)-alsótest (láb, fenék) erősítésem. Most azon gondolkoztam, hogy szeretném megváltoztatni ezt úgy, hogy marad a heti 2* teljes test és 2 láb/fenék, köv. héten 2 has/hát/kar.

Szerintetek hülyeség? hogy a legjobb?


Köszi a válaszokat előre is.



2017. jan. 25. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy katyvasz, egy káosz. Most akkor vagy csak teljes testes edzéseket csinálj heti háromszor vagy, akkor maradjon a négynapos, de akkor nem kell teljes testes edzés, hanem két felsőtest és két alsótest edzés legyen;

Hétfőn és csütörtök alsótest, kedden és pénteken felső.

De ennek hogy teljes testes is van de közben kétfelé bontás is, ennek így semmi értelme

2017. jan. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok, köszi, kicsit illuminált állapotban írtam. bocs
2017. jan. 30. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!