Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha most februárban elkezdek...

Ha most februárban elkezdek edzeni és picit gyúrni, nyárra el tudok érni valami látványt?

Figyelt kérdés

Lehet közhely, de igen, szeretnék egy picit elkezdeni gyúrni, hogy nyáron a strandon megnézzenek a csajok. :D

Felesleges nincsen rajtam, 175 cm vagyok és 61 kg, eddig nem edzettem és nem is gyúrtam, de most elszeretnék kezdeni.

Arra gondoltam, hogy most februárban elkezdenék edzeni, úgy kb július elejéig eltudnék érni egy kis izmot mondjuk karra vagy hason?


Végülis gondolom igen, de ha nem, akkor is belekezdek, de azért várom a válaszokat. :D


2017. jan. 26. 02:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami látszatja lesz, de sokra ne számíts. Ősszel kellett volna elkezdeni.
2017. jan. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zedricht ***** válasza:

Hát, egy kicsit fog látszani max. Sokat nemnagyon, 5 hónap nem elég sokmindenre, főleg hogy az első hónapban nem ajánlatos csak teljes testes edzéseket csinálni.

De kezdj el járni nyugodtan, ha nem is erre a nyárra a következőre lehet egy szép forma!:)

2017. jan. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 év után, + 20 kilóval romszálkásan néztek rám először a testem miatt... picit el vagy késve ;)
2017. jan. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a tudatos primitivitás edzésmódszerét követed,akkor talán lehet addigra valami
2017. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
+4-5 kiló izommal számolhatsz MAXIMUM. de ha rontasz valamit (ami esélyes lehet) akkor kevesebb. Szóval látszani fog de nem lesz átlagon felüli.
2017. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!