Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Annak van valamilyen káros...

Annak van valamilyen káros hatása ha, gyúrás után megyek kick-box edzésre?

Figyelt kérdés

Évek óta kick-boxolok de csak hobbi szinten heti 2x.Viszont így is legalább egyszer mindig egy napra esik a kettő,ugyanis 4x járok gyúrni.

1 óra gyúras után szoktam menni kickboxolni.Fordítva kizárva,mert kbox edzés után nem bírnék gyúrni.

Van ennek valamilyen káros hatása?Nem tesz jót egy intenzív edzés gyuras után?Pihenesre lenne szükség,vagy egyáltalán nem árt?


2017. jan. 26. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl sparring közben valószínűbb, hogy fejberúgnak ha fáradt vagy elhajolni...
2017. jan. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tesz jót,mert nem tudsz kellőképpen regenerálodni. Szóval ha rám hallgatsz akkor a kettőt egy napon ne csináld.
2017. jan. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mégis miért ne tudna regenerálódni? Indokold meg, ne csak dobálózz a nagy szavakkal...
2017. jan. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tedd külön napra szerintem.
2017. jan. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nem tud regenerálódni? Azért mert a gyúrás alatt én nem a tingli-tangli kis edzegetést értem hanem kőkemény súlyzós edzést ami után ugyanúgy a füleden kellene venni a levegőt mint egy kick box edzés után. Na most ha egy kemény súlyzós edzés után a kezed alig tudod megemelni akkor utána rögtön egy kick box edzésen már nem tudod azt a teljesítményt nyújtani mint amit szeretnél. Ezért ajánlom hogy ne egy napra essen a kettő,de persze ezt a kérdezőnek szive joga eldönteni hogy hallgat e rám vagy sem.
2017. jan. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő. Én kibírnám egy napon, csak másnap lenne rohadt nagy izomlázam .
2017. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neked kell érezni. Nekem is hetente 1X ugy jon ki, hogy gyuras utan megyek boxolni. Ha van elég kaja, es pihenes akkor mehet. Nem vettem észre, hogy lenne valami rossz hatása.Max annyi , hogy néha nem birok olyan jol teljesiteni boxedzesen.
2017. jan. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!