Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire éri meg ezt csinálnom?

Mennyire éri meg ezt csinálnom?

Figyelt kérdés
65kg vagyok viszonylag alacsony is vagyok, most elég szálkás vagyok 12% testzsírom van. Fel szeretnék menni május-ig 73 kg-ig majd utána szálkásítani nyárra. Előző évben is ugyan ez volt csak 65kgig mentem fel és 59-re szálkásítottam. most 3000 kalóriát eszek 180 fehérje 300 ch 80 zsír persze ez szokott ingadozni zsírt nem nagyon szedek fel.

2017. jan. 29. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha akarsz diétával szenvedni, akkor nyugodtan hízz be 8 kilót 3 hónap alatt. Ennyi idő alatt max 3 kg izom jön majd, többi zsír lesz. Lehet ésszel is csinálni, hogy minimális zsír jöjjön. De szerintem 3000 kalóriával nem fogsz jelentősen zsírban hízni, szóval az étrend jó, de 3 kiló izomnál többet 3 hónap alatt nem fogsz felszedni.

Értelmetlen zsírban is hízni, folytathatnád a tömegelést ésszel és nem kell leállni diétázni nyár előtt, ennyi.

2017. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nyáron szeretnék még szálkásabb lenni, meg lehet furcsán is hangzik de szeretek diétázni. Mi lenen ha most megemelném 3300 kalóriára fehérje az kb lenne 3x ch bol meg kb annyit ennék amennyit tudnék az lenne kb 350 zsír maradna 80, ha föl is szednék 1 kicsi zsírt de jönne +ba több izom akkor már megérné
2017. jan. 29. 11:27
 3/5 A kérdező kommentje:
10% testzsírt szeretnék
2017. jan. 29. 11:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Megcsinálhatod azt is, hogy baromi tisztán eszel, figyelsz, hogy ne jöjjön fel semmi zsír, aztán július körül leszel 70kg környékén, ebből minimális zsír, ami feljött és akkor csökkent a tzs-d és jött több izom is. Érted remélem, hogy miről beszélek. Közel lennél a 10% tzs-hez és nem is kellett diétáznod, csak figyelni arra, hogy ne zsírosodj nagyon tömegeléskor.
2017. jan. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem, csak most az a probléma hogy tömegelésnél 3000 kalóriát általában úgy viszem be hogy 2500 kalória az tiszta kaja + eszek mellé mondjuk nemtudom 1 gyros-t, vagy zabba teszek kakaóport hogy könnyen csússzon és azt is tejjel csinálom amibe azért van cukor.
2017. jan. 29. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!