Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erdemes lenne estenkent az...

Erdemes lenne estenkent az edzesek mellett csinalnom egy sorozat fekvotamaszt?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen fejlodok mellben.

Heti 3x jarok edzeni 2 honapja, azelott semmit nem csinaltam. Iszom a feherjeport.


Erdemes mondjuk minden nap megcsinalni mondjuk 1x30 fekvotamaszt?


Csak mert olvastam, hogy az izmoknak szukseg van regeneralodasra, es hogyha nem tartom be azt a pihenot, vagy tuledzem magam, akkor tobbet artok magamnak mint hasznalnek.


Tehat szerintetek erdemes lenne estenkent fekvotamaszoznom, hogy nagyobb fejlodest erjek el mellben?


2017. jan. 24. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A mell viszonylag nagy izomcsoport. 2 hónap után nagydolog azt kijelenteni, hogy nehezen fejlődik.


Annak idején nekem is nehezen fejlődött a mellizmom, ezért heti 2x edzettem meg, csak fekvenyomást végeztem, egykezesekk, 10 szériában, ez sokat segített.


A fehérjepor nem ér szinte semmi tömegnövelő étrend nélkül, vagy egy kidolgozott étrend nélkül.

2017. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Basszus ezer kérdést írtál ki pár hete, mindenhol el lett mondva, hogy étrend étrend csirke rizzsel stb. Ha nem hallgatsz ránk az a te bajod. :D
2017. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szergej55 ***** válasza:
Nem.
2017. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem érdemes, a fekvőtamasz maximum bemelegitésnek jó. Fekvenyomásban mindenki nagyon lassan fejlődik, legyél türelmes. Étrend sem ártana, mert a fehérjepor lehet, hogy nem elég ha egyébként nem eszel eleget. Mivel nincs kiszámolva nem tudod pontosan..
2017. jan. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!