Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelni szeretnék 188cm...

Tömegelni szeretnék 188cm 82kg 21éves vagyok . Lentebb linkeltem a linket megfelelő e nekem ez az étrend?

Figyelt kérdés
[link] +creatinmonohdyratot felt.és szint.modszert de mégis aki veszi a fáradságot leirná nekem az én adataimhoz mérve? a megfelelő izomtömegnövekedés érdekében ,mit ,mikor ,mennyit igyak ?

#pihenés #4tpákieger #inni?
2017. jan. 30. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg a fehérje ebben az étrendben. A bilderesek itt is csak azon vannak, hogy vegyed a tápkieget. Neked bőven elég lenne a 160 gramm fehérje, 80 gramm zsír, kb 300 gramm ch. Bár a szénhidrátot azt kitapasztalod. Kreatint meg felesleges szedni, majd ha már ott tartasz edzés terén. Ráadásul ez egy nagyon egyhangú étrend. Nem kell mindig csirkerizst enni. A 7 étkezés is baromság, bőven jó ha négyszer eszel.
2017. jan. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Még egy izomagy.
2017. jan. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És beleírják gátlástalanul a tápkieget. :D A pofám leszakad.
2018. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!