Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha tornázok, de mellette...

Ha tornázok, de mellette normálisan eszek, ahogy eddig is még sikerülhet?

Figyelt kérdés

Jövő hónaptól tervezek neki állni tornázni itthon alakformálás céljából. Van itthon szoba biciklink,leg-magic kondi gépünk,hasizom gyakorlatokat tervezek még,gugolást,kitöréseket.Nem akarok fogyni,csak a hasam szeretném ha le menne,meg feszesebb feneket,combot szeretnék. Ha ezeket csinálom,és mellette normálisan eszek ahogy eddig akkor ez sikerülhet? 22éves lány vagyok,52kg és 160 cm

Mellette rendszeresen járok szaunázni.Az evésről nem szeretnék lemondani,amúgy is vegetáriánus vagyok,szóval elég komplikált lenne. Meg egyébként is szeretek enni.



2017. jan. 30. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy normálisan? Nekem a zöldség, csirkemell, hal a normális, míg a hülyébbeknek a krumplistészta..
2017. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Normális étkezés mellett azt értem,hogy azt eszek amit megkívánok,ahogy eddig is.
2017. jan. 30. 15:40
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom mi bajod a krumplistésztával.
2017. jan. 30. 15:40
 4/8 A kérdező kommentje:
-mellet + alatt :D bocsika
2017. jan. 30. 15:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha le akarod kisebbiteni a hasad akkor fogynod kell,mese nincs

Mégis mitől menne le?

Ha edzel attól izmosodni fog és nem fog lemenni,igaz h feszesebb lesz de attól még marad ugyan akkora

Vagy esetleg egyél többször kevesebbet és a gyomrod összeszűkül

Sokszor az a gond h a gyomor nagy ami "kinyomja" a hasat

Nézd csak meg magad reggel,és evés után

Reggel nincs benned semmi azért olyan kicsi a hasad

2017. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de nagyon rosszak az elképzeléseid. Rossz táplálkozás+ tinglitangli edzés, mellesleg még a célodat se tudod. Nem bántásból de először is döntsd el, hogy fogyni valamint izmosodni szeretnél majd ennek megfelelő étrend és edzésmódszerek kellenek.
2017. jan. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, hogy mi a baj a krumplistésztával, akkor esélyed sincs
2017. jan. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A normálisan evés nem azt jelenti, hogy eszel amit akarsz. Ha eszel, amit akarsz azt a marketing meg az ízfokozók, zsírok, cukrok mennyiségű dönti el és nem te, bármennyire is azt hiszed..


mondjuk ha vegetáriánus vagy - gondolom nem eszel pékárut meg ilyenek - akkor nem lehet túl nagy gáz az étkezéseddel.

2017. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!