Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nyárra érhetek el látványos...

Nyárra érhetek el látványos változást?

Figyelt kérdés
Október óta edzek keményen, de most volt pár hét kihagyásom, amikor csak kisebb súlyokkal tudtam edzeni meg a kajára se figyeltem oda annyira, ezért fogytam izomból. Ha most elkezdek keményen edzeni (először tömegelés, utána szálkásítás), akkor érhetek el látványos változást? Lány vagyok, nem akarok nagyon szálkás lenni.
2017. febr. 1. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nyár az még 5 hónap, 4hónap tömegelés 1hónap szálkásitással azért igen látszana a változás, de inkább azoknak akik ismernek és eddig is láttak,de egy idegen nem fogja tudni hogy te edzel vagy csak alapból kicsit sportos életet élsz vagy akármi
2017. febr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze lesz változás. Viszont semmi értelme szálkásítanod ha nincs rajtad túl sok zsír. Legyen lassú, kontrollált a tömegelés és ennyi az egész.
2017. febr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért van kevés zsír a hasamon meg combomon, meg narancsbőrös a combom, de alapból vékony vagyok.
2017. febr. 1. 18:48
 4/5 anonim ***** válasza:

agyfszt kapok hogy minden vacak kérdést kiemeltek amire már rég lett adva válasz, edzünk helyetted és együnk jól helyetted vagy mi a francot vársz még?

első

reportoljatok i dont give a fk

2017. febr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én tavaly kezdtem 76 kilósan.. január végén:D nyárra 86 körül voltam :) Most 101 vagyok. mivel kiba*zott magas vagyok még mindig látszanak a kockák :D 18F/205cm101kg
2017. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!