Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítsak vagy ne?

Szálkásítsak vagy ne?

Figyelt kérdés

Szeretnék szálkásítani azonban nem tudom, hogy maradna-e belőlem bármi utána. Viszont deréktájon zavar egy nagyobb zsirréteg amitől azeretnék megszabadulni.

[link]



2017. febr. 4. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem elérhető a kép próbáld meg újra.
2017. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2017. febr. 4. 22:08
 3/7 anonim válasza:
Szerintem igen
2017. febr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Meg ne, aztán nyárra majd szalkasitasz.

Vagy májusig szalkasitasz strandszezonra meg újra betomegelsz?

2017. febr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én személyes véleményem az lenne, hogy amég nincs elegendő IZOMtomeg, addig fölösleges. Ha most leszálkásítasz hogy meglegyen a nyári forma, nen fogsz sehogy kinézni, mert nincs elegendő izom rajtad. Bár ez cél függő. Ha csak szimplán vékony akarsz lenni és szálkás akkor hajrá! Viszont ha izmos és szálkás, akkor mondj le rola hogy ezen a nyáron te leszel az akinek a testére a csajok nedvesedni fognak. (Nem sértésnek szántam:D ) szóval leginkább cél függő, azt ajánlom hogyha izmos is szeretnél lenni hogy heti 3-4 sulyzos edzés, (ha van lehetőséged akkor egy normális edzővel) mellette normális étrend. És adj magadnak két évet. Én 3 évig tomegeltem, felszedtem vagy 25-30 kilót, és most jön a szaklasotas, mert úgy velem megvan a megfelelő izomtomeg. Remelem tudtam segíteni. :) szép napot
2017. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha még két évet tömegelnék szerintem csak zsíros lennék nem izmos. :) Igy is 87kg vagyok 181 centihez, inkább csak egy sportosabb test a cél és nem testépítői. Na meg kinőttem én már abból, hogy a strandon feszítsek. De köszönöm mindenkinek a válaszokat, ment a zöld kéz.
2017. febr. 5. 11:19
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz kockahasat villogtatni, és strandra se járkálsz, akkor nem lényeges. Esetleg nyárra kicsit szálkásíthatsz majd. Amúgy akinek ilyen masszív, deltás háta van, arról senkinek sem az fog az eszébe jutni, hogy picivel vastagabb a dereka a kelleténél. Hogy mondjam, bőven megengedheted magadnak... És sokkal inkább ez, mint a tökéletes kockaminta 50 kilós kölkökön.
2017. febr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!