Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék több fehérjéhez...

Hogyan tudnék több fehérjéhez jutni?

Figyelt kérdés

A normális hangnemet elvárom, hosz én is megadom, köszönöm!

A napi fehérje adagom 130G-ra jön ki. Ezt még nehezen, de tudom teljesíteni, de szeretnék mégtöbbet bejuttatni az izmai fejlődése érdekében.

Eszem a csirkét, túrót, zabpelyhet, van amikor proteinszeletet is, iszom a fehérjeturmixomat és ezzel épp, hogy elérem a 130G-ot :/ Tudtok ajánlani valamit ami segíthet több fehérjéhez jutni? Akár recept is jöhet, bármi!



2017. febr. 5. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szejtán.
2017. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A csirke mellett is van más hús. Ha nem versenyre készülsz akkor egyél változatosan.
2017. febr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem készülök versenyre, de nem szeretnék magas zsírtartamú húsokat enni. Sertéskarajt szoktam még ezen kívül enni. Szinte ugyan az a tápérték csak zsírosabb. Valami más ötlet?
2017. febr. 5. 20:38
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

cottage cheese 100g/11 g feherje van benne ,egy doboz 150-200g korul van ,attol fugg melyik

kemeny sajtok is jok,esetleg valami csibesonka,zsirosak az teny de sok a feherje azokban is

tojás is mehet,abban is sok a feherje

nekem 200g cottageval,250g hussal,125 g turoval es 2-3 deci tejjel+banan,reggel felvagottal,meg egy csomo zoldseggel jon ki 110-re kb

de van hogy turo helyett tojast eszek es igy is ugy jon ki

szoval ehetsz még egy etkezeskent tojast

szenhidratom nem haladja meg a 80-at szoval jo

zsir meg lesz amennyi lesz,ugysem attol hizik az ember

2017. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mogyoró? 100/28
2017. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig 130 g fehérje annyira nem sok.

Reggeli: 3 tojás

1 fehérje turmix


Ebéd: 20 dkg csirke

1 fehérje turmix


Vacsora: 20 dkg csirke

1 fehérje turmix


Ez 195 g fehérje. Ráadásul ha több, mint 2g/testtömeg kilogramm fehérjét eszel, akkor sem fogsz jobban fejlődni.

2017. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

1,8 TSKG-mal számoltam.

Lehetséges, hogy valamit rosszul tudok. Én a fehérjeturmixot arraértem, amikor a fehérjeport összekeverem vízzel vagy tejjel. A dobozra az van írva, hogy egy nap max 30G. Szóval az elég kevéske. Mit értesz fehérjeturmix alatt? :)

Nagyon szépen köszönöm a hasznos tanácsokat!

2017. febr. 5. 21:34
 8/12 A kérdező kommentje:
#1 Ez a szejtán jónak tűnik. Próbáltad már? Milyen az íze? Hol szereted be az alapanyagot?
2017. febr. 5. 23:05
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Fehérje turmix alatt pont ugyanarra gondolok, mint te. De nem csak 1 adag fehérje turmixot lehet egy nap inni. :) 40 g porban (egy adag) van 30 gramm fehérje, de több adagot is lehet inni. Azért írják rá, hogy max egy adag, mert van, akinek nem bírja a gyomra és ne a gyártóé legyen a felelősség.
2017. febr. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

--gömb--


A szejtán búzahús, búzasikér, búzafehérje néven is van forgalomban, bioboltok szokták árulni főleg meg néha élelmiszer boltok is. Ez igazából maga a glutén.

Ugyanúgy összeáll egy tömbbe mint a liszt, csak mivel nincs benne keményítő ezért sokkal gumisabb. Főzni vagy sütni szokták. Nekem hosszú távon nehezen birkózik meg a gyomrom ezzel a nagyra nőtt molekulával, még akkor is ha leturmixoltam. De lehet valaki bírja.

Amúgy én használtam még maglisztet (olajos magvak némelyike), meg mostanában kakaóport.

Fehérjeporból valóban lehet több adag is.

Ja a legjobb nálam a fű leve, de ahhoz nagy elszántság kell.

2017. febr. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!