Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nolvadexet szedek önmagában...

Ha nolvadexet szedek önmagában teszto-növelésre, az ér valamit?

Figyelt kérdés

Még azt is szeretném kérdezni, hogy mivel nem olvastam a herezsugorodást mellékhatásként, ezért kérdezném hogy HCG-t kell mellé szedni?

A nolvadexet ajánlották nekem teszto-növelésre, hogy előbb azt próbáljam meg, mint a teszto-t gélként, vagy szuri formájában.

Elnézést ha hülyeséget kérdeztem, teljesen tapasztalatlan vagyok.

A válaszokat előre is köszönöm!!!


2017. febr. 6. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Az anti-ösztrogén. Nem növeli a tesztó szintet, ezért hcg-t sincs értelme használni.
2017. febr. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor miért tanácsolták hogy próbáljam meg előbb azt?

Ezekszerint akkor teszto mellé érdemes.

2017. febr. 7. 00:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Önmagában nem ér semmit.
2017. febr. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valamennyit lehet hogy segít rövid távon de ez is gyógyszer mellékhatásokkal. Hosszabb távon nem járható út.
2017. febr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]

Olvasd el. Hogyne segítene már?

"Ahogy ez a tanulmány haladt tovább a 6. hétig, az agyaglapi mirigy érzékenysége a GnRH-ra jelentpsen magasabb volt, mint kezelés előtt vagy a 10. napi szintnél. Ennél a pontnál ugyanaz a 20mg dózis még mindig emelte a tesztoszteron és LH szintet egy átlagos 183% és 172%-al az alapszinthez képest, amely ismét csak mérhetően magasabb, mint ami a 10. napnál megfigyelhető emelkedés volt."

Dokinál kérdezz rá, hogy jó ötlet-e. Olvastam én már olyat, hogy gyenge tesztóra nolvát írtak fel vagy clomidot..

2017. febr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mivel nem érzékeli tőle a szevezet a tesztoszteront (kúrák alatt a kívülről bevitt tesztót így továbbra is) ezért több gnrh hormon termelődik aminek majd hatására több tesztó. Gondolom. Egy alacsony tesztó szint esetén 170-80% is kevés lesz lehet(mivel még mindig átlag alatti bár kor-t nem írt a kérdező) de már sokkal jobb.Eletve mellékhatások jelentkezhetnek.A gyógyszerek elhagyása után olyan lesz mint volt valószínűleg. Nolvadex mellé nemkell HCG mivel saját termelés serkenti.
2017. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nyomjátok csak a rákgyógyszert
2017. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
69% ha nem értesz hozzá, minek ugatsz ide, majom?
2017. ápr. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá? :D Évek óta cuccozok. Olvasgass egy kicsit a hosszú távú használatáról.
2017. ápr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilyen értelmi szinten lévő hozzászólásod segíti a kérdezőt ? Szerintem nem. Ha tényleg nagy tudással rendekezel ne tarsd magadba.
2017. ápr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!