Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan legyek izmos? (lent)

Hogyan legyek izmos? (lent)

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy olyan gyenge vagyok, hogy egy lány is izmosabb nálam!!! Ez nagyon bánt! 13 éves fiú vagyok, nem tudok kondizni járni, nem is akarok, de saját testsúlyos edzéssel lehet eredményeket elérni? Fekvőtámasz, felülés-re gondoltam. Ezen kívül miket csináljak? Csak saját testsúly! Az a baj, hogy keveset is eszek, nem bírok sokat! Semmi sportra nem járok, de lehet egyensúlyozni otthoni edzéssel? Nem akarom, hogy vézna srác legyek, akit a lányok messziről elkerülnek! legyek, valamit fel akarok mutatni! Az étvágyat hogy növeljem? Porokat nem akarok szedni! Inkább művész lelkű srác vagyok, színjátszószakkörre járok, (ami nagyon jól megy) könyvet írok, és wattpadra történeteket! :)

Válaszokat előre is Köszönöm!



2017. febr. 8. 18:48
 1/7 Glacierous ***** válasza:
13 évesen még amúgy is korai lenne a súlyzózás.Keress rá a neten a fegyencedzésre.
2017. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem is akarok súlyzózni! Csak saját testsúly!
2017. febr. 8. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen hülyeség, hogy prepubertás korba hülyeség súllyal edzeni.Valójában ilyenkor a legjobb mivel az idegrendszert hamarabb meglehet tanítani a gyakorlatra.( [link]


Saját testsúly is tökéletes, de ne gondold, hogy 10 centivel növelheted a te korodba az izomkerületet.A gyakorlatok: Fekvőtámasz, fekvőtámasz kézenállásból, guggolás, híd, lábemelés/felülés, húzódzkodás, egyéb statikus tartások(nem izomnövekedésre való).Ha úgy gondolod, hogy keveset eszel akkor próbálj meg egy nap többször enni.

2017. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13 évesen sajnos nem leszel izmos, de erősíteni lehet. Sőt ilyenkor a legjobb kezdeni!
2017. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Manapság több múlik a csajozásnál azon, hogy vékony és szerencsétlen legyél, de menőn öltözködj... nem tudom mi a neve manapság a 16-20évesek körében ennek a bu@#iul kinéző stílusnak... de az a menő nem az izmok...
2017. febr. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A stílus neve páwag*ci
2017. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dorrothy válasza:
Attól függ mit szeretnél magadon erősíteni. Mert én speckó hasizomtornázom, és vannak gerinckímélő gyakorlataim.... igaz, Rubint Réka inkább nőknek csinál tornát, de szerintem férfiaknak is tökéletes zsírégető. Ráadásul a hasizomtornái mind-mind gerinckímélőek, és eléggé hatásosak...
2017. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!