Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha a diéta rendben van,...

Ha a diéta rendben van, nagyrészt csak haskerékkel érhető el egy szép tónusos, akár kockásabb has?

Figyelt kérdés
Azért írtam hogy "nagyrészt" haskerékkel, mert edzek felső meg alsó testre is, általánosságban is használom a hasizmot pl hogy megtartsam magam, de konkrétan a hasam edzését haskerékkel tudnám le. Elég jó dolgokat olvastam róla.
2017. febr. 12. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2017. febr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kezdő vagyok... annyi mindent lehet olvasni, még inkább csak próbálom kitapasztalni h mi működik.
2017. febr. 12. 13:13
 3/6 A kérdező kommentje:
eddig inkább kardióztam, hogy mozogjak, de most már át akarok térni a normális súlyzós edzésekre.
2017. febr. 12. 13:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Diétával eléred a megfelelő tzs százalékot, hakserékkel meg edzed a hasizmodat és jó lesz. Nem kell az izmot 4 féle szögből 12 gyakorlattal edzeni. Nem attól lesz tömeges.
2017. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2017. febr. 12. 13:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Felhúzás öv nélkül nagyon jó hasra, nem kell haskerék szerintem.
2017. febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!