Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 9hónap tömegelés 3hónap diéta...

9hónap tömegelés 3hónap diéta rendben van?

Figyelt kérdés

Úgy tervezem hogy júni 1től 9hónap tömegelés, aztan 3hónap diéta és nyárra formás leszek.

Van olyan hogy mennyit ajánlott tömegelni vagy ilyesmi?

Ven ezzel bármi baj?



2015. jún. 21. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
öcsém étrend és edzésnaplóval szinte már már görcsös odafigyeléssel tolja, pont azért, hogy ne kelljen szálkásítgatnia a strandszezonokra, hanem mindig jól nézzen ki... lehet ám úgy is tömegelni, hogy közben minimális zsír jöjjön. De amúgy jó így is.
2015. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én úgy csinálom görcsösen :D

Elseje óta hiába tömegelek nem eszek kenyeret pékárút, üdítőt, édességeket és zsíros kaját, hanem amirew szügsége van a szervezetemnek.

2015. jún. 21. 23:01
 3/10 Tyler913 ***** válasza:

Akár jó is lehet. Minden azon múlik,mennyi a testzsírod most,mennyi lesz 9 hónap múlva,és mi a célod.


Ha nem vagy 15% alatt,akkor szerintem már most is szálkásíts. Szerintem megéri folyamatosan egy jó formát tartani,mert sokkal rövidebb idő alatt vissza tudsz menni testzsírban,és akkor nem kell 3 hónap sem a diétához. Tömegelj szépen lassan,és amikor már kezdenél fedődni,akkor szálkásíts vissza. Hogy ez mennyi idő alatt következik be,azt nem lehet előre megmondani.

2015. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1honapja 13,9% testzsirom volt, de azóta nem ettem semmi vackot. Jelenlegi súlyom így 73kg, 1ev múlva 80kg szeretnék lenni szalkasan. Olyan 12% vagy alatt szerintwm, nem tudom pontosan hogy néz ki az :D
2015. jún. 21. 23:37
 5/10 Tyler913 ***** válasza:
Akkor nyugodtan kezdj el tömegelni,de szerintem 9 hónap sok lesz. Majd meglátod,hogyan jön a zsír és az izom,de azt tanácsolom,hogy ne engedd el nagyon a testzsírt,mert vért fogsz izzadni,mire leadod. Azért jó,ha nem engeded 15% fölé,mert onnan pár hét alatt vissza lehet csakrásodni.
2015. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy csinald azt hogy rendes tomegnoveles amibe azert nem orulsz bele heti 0,3-0,5 kg novekedessel. Majd ha elersz 15%-pt akkor egy 4-6 het szigoru dieta. Es kezded elolrol
2015. jún. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

És testzsírt hol tudok mérni?

Mert én egyszer az iskolába mértem ezt a 13,9%-ot, de amugy nem tudom hol lehet.

Edzőtermekben van ilyen?

2015. jún. 22. 11:28
 8/10 anonim ***** válasza:
az iskolai testzsírt felejtsd el, nem mérvadó. Egy pontatlan sz.ar az egész.
2015. júl. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat szerintem ez igy kicsit sok lesz,nem tudom milyen genetikad van,de lehet katabolizmus lesz a vege.Szerintem inkabb egy nagyon keveset vegyel vissza a szenhidratbol,nem leszel nagyon szalkas de megmarad a tomeg.En pl. nem szoktam szalkasitani,egesz evben szigoruan tartom az etrendem igy folyamatosan olyan 10-12%on tartom magam,bar ez genetika fuggo.Erdemes megprobalni annyit kardiozni mint szalkasitasnal,visszafogja a zsirosodast,bar igy talan nem jon fel annyi izom mint az atlagos kardioval.A netfites szarban pedig ne bizz,mert egy pontatlan fos.
2015. júl. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akinek nem olyan a genetikája, annak ez szívóág. 13,9% meg nem sok. Az iskolai mérés meg minimum 3%-ot téved. A dagadt gyereknek annyi lett, mint a romszálkásnak. Baromság az egész.
2015. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!