Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatokat hanyagolj...

Torro Botond kérdése:

Milyen gyakorlatokat hanyagoljak kondiban?

Figyelt kérdés
Na szóval kb 2,5-3 hónapja kettétört a felkarom , műtöttek és 4 csavar van a karomban. a gipsz 5 hete került le , eleinte nagyon be volt merevedve a könyökem meg a csuklóm de most már szinte tökéletes és fájdalommentes , nagyon minimálisan hajlik kevesebbet mint a jó kezem és fájni csak a műtéti sebem felülete fáj egy picit. Az orvos azt mondta hogy nekikezdhetek edzeni de nyilván ne kezdjem nagy súlyal...az lenne a kérdésem hogy milyen gyakorlatokat hanyagoljak egy darabig amik az átlagnál jobban terhelik a felkaromat ( hosszúcsont) mert a doki szerint a töréstől számítva 1 év amíg 100%-osan begyógyúl a csont.

2017. febr. 17. 20:41
 1/3 paper_chaser ***** válasza:
Szerintem először valami lazábbal kezdj. Például futás, bicaj, esetleg saját súlyos edzés könnyebb verziói. Szerintem várd ki ezt az egy évet, addig mozogj valami könnyedebbet.
2017. febr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem bírok tovább várni , három hónap alatt is azthittem tökönszúrom magamat az edzés miatt.Úgy voltam vele hogy mikor már tudok fekvőzni , tolódzkodni meg húzódzkozni minimális fájdalommal akkor menni fog szabadsúllyal is minden és hát eljött ez az idő :)
2017. febr. 18. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Bicepsz,tricepsz re figyelj oda meg max fekvenyomásnál. Súlyt visszább veszed és kész. Úgyis érezni fogod.
2017. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!