Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megéri most megvenni a stillma...

Megéri most megvenni a stillmass WHEY 80 INSTANT 5 kg os fehérjét 13200 ért?

Figyelt kérdés

Akcinyó van a stillmassnál, kinéztem ezt a WHEY 80 INSTANT 5 kilós proteint 13200 ért. Annyiért jó nem? Kapásból kettőt vennék , hogy ingyen kihozzák.

Mit gondoltok, megéri?

[link]


2017. febr. 18. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Meg.
2017. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Normál ételből is be tudod vinni a kellő fehérjebevitelt, akkor minek innál löttyöket?

Ha kiszámolod, árban sem érik meg.

2017. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
Azt még hozzátenném, hogy 6 hónapja semmilyen tápkieget nem használok multivitaminon kívű, és semmi nagatívumot nem érzek, pozitívumot annál inkább.
2017. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mit változtattál még így ebben a 6 hónapban?

Milyen pozitívumokra gondolsz?

2017. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#2 aha, és akkor mivel eszem meg a zabpelyhemet?
2017. febr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Több pénze maradt. Nyilván ez a pozitívum :D
2017. febr. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha neked ízlik, akkor fogyaszd. Én inkább eszek annyival több marhát, mint, amit fehérjeporból vinnék be.

Mióta nem használom őket, többet eszek a finomabból, jobban teljesítek, és jobban érzem magam. Tudományosan nem szeretnék belemerülni, csak tényeket közlök.

2017. febr. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

--gömb--


A fehérje grammja a csirkénél is sokkal olcsóbb, nemhogy a marhánál.

Viszont én kételkedek a minőségben, engem a stillmass natúr wpc80-ja eléggé földhöz vágott (emésztés szempontjából).

Más forrásokkal (biotech, Natura eddig) nem volt ilyen gond.

2017. febr. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

5-os

Belekevered turoba és kész ,pici mézet teszek hozzá és megvan ugyan ott vagy a feherjenel mert a turoba sok van

Ennyit a zabodrol

2017. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én csak ízületvédőt vettem innen, de soha többet semmit. Igazi trágya volt minden szempontból. Ez az az ár, amiért szerintem már képtelenség minőséget adni. Nekem az MHN-nel is rossz tapasztalatom volt.

Nekem az az elvem, hogy ételen nem spórolok, azon múlik az egészségem. Mindenféle kétes eredetű szemetet nem fogok magamba locsolni, hogy spóroljak vele havi 1000-2000 Ft-ot.

Ott van a myprotein, kicsit drágább, de bevizsgált, korrekt minőség.

2017. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!