Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés alatt van értelme...

Tömegnövelés alatt van értelme bcaa-t vagy glutamint szedni?

Figyelt kérdés
Étrendem rendben van, multivitamint, omega3-at, izületvédőt szedek, edzés után fehérje + vitargo. Most kezdtem el a 2. kreatin kúrám. Maradt egy kis felesleges pénzem, aztán azon gondolkoztam, hogy esetleg vehetnék még valamit, csak azért gondoltam rá :D

2017. febr. 19. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs.
2017. febr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább vegyél zabot,tejet,banánt és keverd a proteinhoz

És megvan a tömegnövelő

2017. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A BCAA az izmot építő fehérje három aminosav alkotó elemét tartalmazza, ami emésztés nélkül közvetlenül felszívódik és hasznosul az izomnál, mint egy infúzió. Edzés előtt érdemes bevenni belőle kettőt és a végén is. kettő tablettát. Az aonnal biztosítja az izom építéshez szükséges anyagot, a fehérje három építő elemét.


Ez az anyag a fehérjéből is előbb-utóbb megemésztődik és a kerigésbe jut, de a BCAA gyosabban pótolja, vagyis közben is és azonal az izom rendelkezésére áll.


Ami még dobhat az edzés hatékonyságán, az ismétlések számát tudod növelni vele kisebb fáradás melett, az a kreatin monohidrát a HMB és a citrulinmalát ami az L-arginin szintézist serkenti és értágító hatású.

Igaz kerékpárnál, de nekem ezek beváltak.


Viszont volt amiről jó hatást regéltek de nekem izomfáradságot okozott és izomlázszerű érzésem volt tőle, az a bétaalanin. Persze ez lehet egyéni reakció is nálam.

2017. febr. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!