Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ketogén diéta? Tudtok olcsó...

Ketogén diéta? Tudtok olcsó minimális ch tartalmú magvakat?

Figyelt kérdés
Nekem itthon van vagy 5kg sós pörkölt mogyoróm,de sok benne a ch..
2017. febr. 19. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem sok, ha nem azon akarsz élni...

De rendben: lenmag. Kb. 1,5g/100g nettó ch és rengeteg rost. Hogy hogyan edd meg, azt nem tudom, nekem annyira nem ízlik, csak minimálisan használom. Inkább némi földimogyorót eszem, szezámot, mákot... A kesu túl szénhidrátos, bár aktív emberek azt is tolhatják bátran ketogén diétában is, pl. egy durva biciklitúrán...


Vannak táblázatok, számold ki, mi fér bele, nem tudom, mennyire akarsz magvakra alapozni mekkora szénhidrátkeret s konkrétan milyen étrend mellett.

2017. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, az nem jutott el a tudatomig, hogy olcsónak is kell lennie, de a len ehhez is pazar (500ft/kg alatt veszem), plusz a szezám és a mák is, de a mák szénhidrátosabb.
2017. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a mogyoró is tök olcsó fél kg 500ft max és 50g ch van 300g mogyoróban,de ez is túl sok,nem?
2017. febr. 19. 20:13
 4/5 anonim válasza:
Nem találsz ilyet. Az igazán jó a mandula és a tökmag, de nem jutsz hozzá 4e ill 3e alatt. Ez talán nem is olyan nagy baj mert noha az elején nagyon rághatnékja van az embernek, a magvak mindegyike energiabomba.
2018. febr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző, az az egyik lényege, hogy energiát ad. Azért eszünk, hogy energiához jussunk. S mindenféle tápanyaghoz, az olajos magvak pedig jó tápanyagforrások. 10 dkg a legszigorúbban kalóriamegszorító napomba is belefér, több pedig nem kell. Sokan még ennyit sem esznek.


A földimogyoró 8g nettó ch 10 dekánként egy megbízható forrásom szerint, a rendes mogyorók is hasonlóak, ez az én ketómba belefér, de a len 1,5g/100g s bizonyos formában azt is meg lehet enni.

2018. febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!