Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet kövessek,...

Milyen edzéstervet kövessek, hogy ilyen legyen a karom?

Figyelt kérdés

[link]



Perpillanat a tricepszem is csüng😔

Olyan kis puha..

Melyek a legjobb gyakorlatok, amivel el tudom érni,hogy a jobb oldali képen látható karjaim legyenek? Köszönöm!!!


2017. febr. 21. 10:19
 1/5 A kérdező kommentje:

Szerintetek igaz ennek a nőnek az étrendje? És jó?


[link]

2017. febr. 21. 10:29
 2/5 A kérdező kommentje:

Reggelire zab tojásfehérjével, ebédre saláta vagy gyümölcs(de mennyi?), vacsorára zöldségek fehérjével. Plusz heti 5 edzés,ami főleg kardió meg jóga.


Nem értem,hogy ezektől hogyan lett ilyen kis vékony feszes karja? :(

2017. febr. 21. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennyi kajatol biztos nem lesz ilyen karja

Szerintem egyel olyan napi 1300-1500 kalóriát ,a szénhidrátot minimalozald,a fehérjét noveld

És csinálj edzést tricepszre és bicepszre és vállra sem art

2017. febr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az arca is plasztikázva,vagy botoxolva van,akkor valószínűsíthetően a törzsére,combjára is rá van segítve.

mert szerintem a kiinduló állapotában már annyira meg volt nyúlva a kötőszövet,hogy azt már nem tudja lógás,megereszkedés nélkül ilyen szinten lediétázni,vízhajtózni.

ettől függetlenül edzett és sportolói szinten kajált.

megközelíteni úgy tudnád ha elmész egy személyi edzőhöz konditerembe és fizetsz egy versenyfelkészítést.

ebben benne lesz,hogy veled edz és megtanít profin kajálni.

aztán ha van rajtad kinyúlt bőr a végén,azt megműtteted.

2017. febr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy muteni kell

en 25 kg-t fogytam,edzo nelkul,alapokat el olvastam es ennyi es nincs kinyulva sehol a borom

2017. febr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!