Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak én szánom az ilyen...

Csak én szánom az ilyen embereket? Van a terembe egy srác, szép eredményeket hozott 4 versenyen. Van 4-6 rajongója, aki ennek hatására elkezdett koxolni, és hirtelen ezek is versenyezni akarnak. Folyt lent.

Figyelt kérdés
Szerintem az ilyen elég gyenge jellem,ha más hatására dönti el,hogy koxol vagy nem. Nem saját elhatározásból. Mit gondoltok?
2017. febr. 22. 14:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Helyesírás !
2017. febr. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Elgépel az ember 1-2 betűt,mert mobilróp ír, Te meg egyből helyesírásozol. Mint az oviban.... Dobom a kekszet! ;)
2017. febr. 24. 06:51
 23/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem is valami gyatrán nézhetsz ki, ha erre vered a farkad, hogy más koxol és jobban néz ki nálad. Ezért próbálsz valamit kitalálni, hogy valamiben jobb legyél náluk. És 14-15 évesen nem ezt kéne csinálnod...
2017. febr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Utolsó.. birka vagy. Méssz a nyáj után. Az első félkegyelmű ( inkább rivotrillon kellene élnie,vagy vissza venni a tesztoszteronból)elkezdi, amáik beáll a sorba,csak hogy "hangot" kapjon,aztán te is. :) Senki nem mondta,hogy én vagyok a No1, de nem is vagyok elhanyagolva. Na de aki reménytelen az reménytelen. Azt nen mindid meg milyen zokni van rajtam neten keresztül? :)
2017. febr. 24. 10:29
 25/26 anonim ***** válasza:
Légyszíves tanulj meg írni, mert anélkül nem mész semmire. Érthetetlen, amit írsz. Sértegeted, aki koxol, de te még írni sem tudsz, szánalmas...
2017. febr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Érdekes eddig nem volt vele gond,pedig nem egy emberrel kommunikálok. Ha valakinek nem megy a szövegértés,vagy csökkent értelmű arról nem tehetek. :)
2017. febr. 24. 15:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!