Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha dietazom es mara meg ettem...

Ha dietazom es mara meg ettem a kiszamolt adagot, akkor almat se ehetek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 18:14
 1/7 Krisz85 ***** válasza:
11%

nem


pláne diétába nnincs gyümölcs, este meg pláne nem, egyébként az alma is kalória, ch és gyümölcscukor


még akkor is ha alacsony GI ch

2017. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez végülis a saját döntésed. Ha én megeszem a tervezett adagot és kaparom a falat az éhségtől, akkor eszem még.

Almát eszembe se jut, pont cukrot? Minek? Bár ha gyümölcshiányom van, akkor bedobhatok 2 dekát, az nem oszt, nem szoroz s talán attól még éhes sem leszek.


De jó esetben elvagy a kiszámolt ételeddel. Alkalomszerűen persze lehet más a helyzet, nem vagyunk robotok, habár alkalmilag nagyobb deficitet bírnunk kéne... De van, aki érzékenyebb.


Az alma plusz kalória, plusz cukor. Miért gondolod, hogy pont ez nem számít? Még ha uborka lenne, abban főleg víz van, még kalória se fér bele sok.

2017. febr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én diétámban van gyümölcs. Sokakéban van. Néha aszalt szilva, banán s még pár bogyós van benne egyazon délutánon s este, problem? Deficitem van, ch napi 35 gramm alatt (jobb napokon 25 alatt), innentől mindenki hagyjon békén azzal, hogy gyümölcsöket eszem vagy sem.

Elképzelem, hogy a gyümölcs mágikusan akadályozza a fogyásomat... Nem, mégsem, nem tudom elképzelni.

2017. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha nagyon éhes vagy egyél egy kis sovány tehéntúrót, lassan fölszívódó fehérje, pont jó az éjszakára. Egyébként meg a diétával nem az a baj, hogy az ember néha-néha bedob egy plusz almát, hanem hogy 10 nap után abba hagyja az egész diétát és visszatér a pizzahamburgerhez...
2017. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ch 35 alatt? Jezus es meg elsz?

Hany kilo vagy? 20?

2017. febr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Krisz85 ***** válasza:

kedves 4-es, azért különböztessünk meg diétázGATókat, olyan célokkal, hogy "jajj csak mutasson kevesebbet a mérleg", stb, meg azokat akiknek mondjk 5-10% közötti testzsír% a célja


és záróakkordként: a topik neve: testépítés, nem fogyiklub ;-)

2017. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!