Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi szénhidrátot ehetek...

Mennyi szénhidrátot ehetek egy nap?

Figyelt kérdés

Jelenleg 62 kg vagyok és leszeretnek adni úgy 6-7 kg-t

Jelenlegi étrendem szerintem 80 körüli a szénhidrát mennyiség

Egyébként zab az ami nagyon megtolja a mennyiséget ,többi az zöldség,gomba,hus,túró,cottage cheese



2017. jan. 27. 15:08
 1/5 A kérdező kommentje:

Jah a fehérje az kb 100-120 g körül van

Zsír pedig 60 g

Kondizok és van már rajtam egy bizonyos izomtomeg

2017. jan. 27. 15:14
 2/5 anonim ***** válasza:
hány centi vagy 150? mert ha nem akkor a 62kgt ha leszálkásitod 55re az aztán komoly izomtömeg lehet tényleg
2017. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kalóriaigény kérdése, amennyiben jól bírod a szénhidrátot s arra alapozod az energiabeviteledet.

80g nem valami sok, ha a zsír a kötelező minimum és a fehérje megfelelő szinten van, akkor kicsit kevésnek is tűnik kósza számolás alapján. De úgyis csak kitapasztalni lehet, mennyivel fogysz megfelelően.

2017. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak most olvastam a zsírt és a fehérjét. 1300 kcal? Az jónak tűnik. Ha nagyon lassan fogysz így, mozogj többet, de ezt már ne csökkentsd.
2017. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mozgással nem lesz baj ,az van elég
2017. jan. 27. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!