Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt olyan testépítő aki...

Van itt olyan testépítő aki dohányzik? Mennyire befolyásolja negatívan a fejlődésed?

Figyelt kérdés

Szeretném elkezdeni a testépítést,de sajnos dohányzom és nem tudom mennyi értelme van így.


5 éve úszom és futok ,heti 2 úszóedzésem van,és heti 2*futok 6km-t.Szeretném elkezdeni a súlyzós edzést,mondujuk a heti 2 futás helyett 2 súlyzós edzés de nem tudom mennyire degradálja a dohányzás az eredményt.


180/67

18/f.


2017. febr. 25. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár én nem, de egyik legjobb barátom akivel eljárunk edzeni, ő dohányzik. Sokkal lassabban fejlődik, mint mikor régebben edzett és nem dohányzott. De azért fejlődik, csak lassan.
2017. febr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 paper_chaser ***** válasza:

Nem tudom mennyire befolyásolja. Ha kiveszed a futást viszont és tartod a bagót, akkor viszont számíthatsz rá, hogy rosszabb kondiban leszel.

Nekem egy haverom kemény bagós volt már 14 évesen és középiskolában már a tesi órai futás is gondot okozott neki, pedig amúgy előtte jól futott. Akkor rakta le.

Szerintem próbálj meg mindenképp leszokni róla, mert ahogy telik az idő csak rosszabb lesz. Lehet hogy jó izmos leszel, de nem lesz semmi tüdőd, ki fogsz fulladni még ha csak a busz után is futsz.

2017. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!