Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az sok a szervezetnek vagy...

Az sok a szervezetnek vagy még belefér, ha mindennap Insanity-zek és heti 2-2 alsó és felsőtest súlyzós edzést is csinálok?

Figyelt kérdés
Itthon szoktam edzeni.
2017. febr. 25. 11:05
 1/3 A kérdező kommentje:
A mindennapos Insanityt úgy értem, hogy a program szerint , szóval heti 1 pihenőnap.
2017. febr. 25. 11:39
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sok lenne... én végigcsináltam többször is az Insanity-t, önmagában is nagyon kemény program. Ha súlyzós edzéssel akarod vegyíteni, akkor azon a napon szerintem ne csinálj insanity-t.

Én most heti 3x súlyzós edzést csinálok és mellé heti egyszer kardio helyett megy az Insanity, és így bőven elég!

2017. febr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én az Insanity elkezdésekor gondoltam rá, hogy majd kora reggel Insanity, este pedig súlyzós edzés heti 3x. Az első héten csináltam csak így, mivel éreztem a hét végére, hogy ez sok. Szóval átvariáltam és inkább 2 hónap Instanitynél maradtam úgy, hogy Insane abs-t csinálom a sima helyett, és csütörtök, vasárnap a súlyzós edzését ennek a programnak. A neve valami upper body akármi. Ha bírod, csinálhatod. De a 2-ik hónap után nehezebb lesz az edzés, ezzel számolj.
2017. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!